Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat a rózsaszínes...

Mire utalhat a rózsaszínes folyás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 11-12.dpo-n. Tegnap is és ma is rózsaszínes folyásom volt. Nem szoktam barnázgatni mensi előtt, legfeljebb első napon, de akkor estére meg is jön. Szerda-csütörtökre nem várom.

Amennyiben ez már a mensi előjele, úgy ez mitől lehet, hogy már ilyen korán? Sárgatest elégtelenség, egyebek?


2011. ápr. 4. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
beágyazódás.
2011. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hődet nem méred? Mert ha nem esett le a hőd, akkor valószínű, hogy beágyazódás.
2011. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

[link]

a hőm egy tizedet esik, emelkedik...egyébként a ma reggeli tesztem negatív lett - tudom, korán teszteltem..

2011. ápr. 4. 11:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Még nincs veszve, ne aggódj. Nekem is beágyazódásnál kettő napra lesett 1-2 tizedet, utána meg 3-at föl és már 37-37,1 és pozitívat teszteltem :-)
2011. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
gratulálok! régóta próbálkoztatok?
2011. ápr. 4. 12:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy 8 hónapig próbálkoztunk mire terhes lettem, de sajnos méhen kívülim volt, műtöttek. Azóta 5 hónap telt el és az első próbálkozós hónapban sikerült, de ha nem hőmérőzök nem sikerült volna szerintem. Nem tudtam, de lehetséges, hogy késői peteérésem van azért nem sikerült először olyan sokáig, 20. naptól ment fel a hőm, úgyhogy később volt pé-m most is. Nagyon félek, nehogy megint méhen kívülim legyen.
2011. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ne izgulj! Nem lesz semmi baj, pihenj sokat, ne stresszelj és amint lehet (kb. 5 héttől már látszik a petezsák, nem?), nézesd meg magad a dokiddal, hogy most biztosan jó helyre tapadt meg a babóca! még egyszer gratula és jó egészséget!
2011. ápr. 4. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Úgy tervezem én is, hogy 5. héttől elmegyek, ha nem lesz semmi gond előtte.

Ti mióta próbálkoztok? Ja, és én már a 9-10. dpo-n pozitívat teszteltem (ez a menzim napjára esett nekem, mivel késői peteérésem volt). Ha a hőd felmegy és fent is marad, akkor szerintem 3 nap múlva ha nem bírod tesztelj, már lehet, hogy halványan látszódni fog, ha sikerült.

Köszi szépen amúgy, szorítok majd neked.

Majd írd meg, hogy mi volt veled pár nap múlva.

2011. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
aktívan 2 hónapja, viszont 2 éve nem szedek semmit és nem védekezünk sehogy...orvoshoz most készülök a nyáron. nekem korai peteérésem van, 10-11.cn-n. Még 2-3 nap mensiig...kivárom
2011. ápr. 4. 12:50
 10/15 Fanny89 ***** válasza:
Én még nem próbáltam a hőmérőzést. Tényleg beválik?? Március 24.én kellett volna megjönnie,de elmaradt! 3 negatív tesztet csináltam,van olyan hogy esetleg még nem mutatta ki,mert am.vannak tünetek(de az is lehet h.beképzelem)a mellem eddig nem fájt kb.2napja fáj úgy amikor megakar jönni! lassan 8 hónapja próbálkozunk:(
2011. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!