Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszínes folyás mire...

Rózsaszínes folyás mire utalhat, ha a menses már több mint 1 hetet nem jött meg?

Figyelt kérdés
Ez már 3 napja tart de csak néha néha egy kevés jelentkezik,a párommal amúgy babát tervezünk.
2011. jún. 4. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia szerintem egy tesztet megér szoritok hogy babó legyen!!!
2011. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és írd meg mi lett! Drukkolunk!
2011. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még hétfőn csináltam,de az negatív lett,ha jól tudom Lilly volt,lilás doboz rajta egy virág,szerintetek milyet érdemes venni,mert ez furcsán olcsó volt és nem sok reményt fűztem hozzá.
2011. jún. 4. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Terhesség vagy hormonzavar is lehet. Nálam most egy kis hormonzavart jelentett a rózsaszínezés.

De ugyanúgy babát is jelenthet!

Szerintem dm-ben vegyél egy Clearblue-t és próbáld meg azzal. Én még nem próbáltam, de sok jót hallottam róla és hamar kimutatja a terhességet, de igaz, hogy drága.

2011. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát sajna terhes nem vagyok éjszaka megbetegedtem ,ez van :(
2011. jún. 5. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Én is pecsételgetek már, ami furcsa, hogy piros és rózsaszín is szokott lenni, és csak nagy ritkán egy kicsi. Biztos valami bajom van. :(

2011. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!