Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, ezeregy ilyen kérdés...

Tudom, ezeregy ilyen kérdés van? A szombati együttlét jó lehet?

Figyelt kérdés

Babával próbálkoznánk. Nem mérek semmit, de lehet,hogy ma van peterésem. A gond az,hogy sajnos nagyon rossz hírt kaptunk a párommal és nem hiszem,hogy ma lenne kedvünk összebújni. Utoljára szombaton voltunk együtt! AZ még jó lehet? Nem szeretném elhalasztani, de ma akkor sem menne!

Nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 4. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van esély,csak egyre kevesebb ahogy telnek a napok. Átlagosan 48óra van rá,de ennél élhetnek tovább is a spermiumok. Ez sok mindentől függ. A kérdés csak az hogy valóban mikor repedt,reped meg a tüsző és szabadul ki a petesejt. Szurkolok,hogy még ma!
2011. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon köszi!

Én abba reménykedem,hogy már meg volt, meg voltak is rá tünetek, szóval kétszer sem biztos,hogy ma, csak benne van a pakliban!

2011. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a kérdező voltam, csak a barátnőm nevével vagyok most bejelentkezve!:)
2011. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!