Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor, és mit éreztetek...

Mikor, és mit éreztetek legelőször amikor rájöttetek, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Még nem merek tesztelni, ma kellett volna megjönnie. A bimbóm furcsán viselkedik /nem fáj, hanem olyan mintha bele-belecsípnének/, a méhem meg szúrkálódik. Ez az első Premens-es hónapom!
2011. ápr. 4. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
En ket napot vartam es reggel 7orakkor teszteltem nem birtam tovabb .Amikor meglattam hogy pozitiv a teszt haaaat azt le sem tudom irni hogy mit ereztem talan hatartalan boldogsagot orultunk a parommal nagyon es felhivtam anyamat
2011. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, és gratulálok!

Én inkább a tünetekre lennék kíváncsi :)

2011. ápr. 4. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi felreertettem a kerdesedet hat igazabol nem voltak tuneteim az elejen a 8ik hetteol este rossz volt a kozerzetem es en akkor ereztem hogy erzekenyebb a mellem
2011. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi nem terveztük a babát, de ha már jött akkor megtartottuk a csöppséget! :) Én nem is sejtettem, hogy babát várok, mivel a ciklusom totál rendszertelen. Mondták, hogy fogamzásgátlóval esetleg beállna de sosem jutottam el odáig, hogy elkezdjem szedni. Volt olyan h 1 hónapig kimaradt, volt olyan, hogy kettő aztán megjött ... Már sokszor voltam ezzel orvosnál de sosem találtak nálam problémát. Aztán most novemberben még megvolt, decemberben pedig késett...Legalábbis azt gondoltam, hogy késik vagy, hogy ez is kimarad. :) A melleim már nagyon korán elkezdtek fájni, nagyon érzékenyek és kemények voltak, soha nem volt még ilyenre példa, ja és ugye meg is duzzadtak elég rendesen. De azt gondoltam, ó csak megfog jönni. Aztán elkezdtem sokat enni ... Nem voltam kívánós csak jól esett egész nap csak enni és enni, mindig valamiből egy keveset vagy épp sokat. :) De nem tulajdonítottam ennek sem nagy jelentőséget, nem volt hányingerem, nem szédültem, gondoltam ha ezek nincsenek meg akkor biztosan csak az étvágyam javult. :) Aztán januárban szépen elájultam egy bolt közepén és lett egy csúnya nagy pukli a fejemen és amikor magamhoz tértem az első gondolatom az volt, hogy nem vagyok én véletlenül várandós??!! Amint jobban lettem elmentem a gyógyszertárba és vettem egy tesztet, már aznap délután el is végeztem és hát azonnal kijött a két kis csíkocska. Én még nagyon fiatal vagyok, mindössze 19 éves, már régóta élek párkapcsolatban, először sokkot kaptam de később megnyugodtam és higgadtan, józanul úgy döntöttünk, hogy megtartjuk a babát. Azóta sem bántam meg a döntésemet! :)

19 hetes kismama :)

2011. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen tudtam, hogy terhes vagyok-pedig véletlen baba egy hónappal az esküvőnk után:)-megcsináltam a tesztet és + lett.A tünetek majdnem 9 hetesen kezdődtek addig semmi jele nem volt a menstruáció elmaradásán kívül.
2011. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a válaszát és nagyon sok egészséget kívánok!

Még ma sem jött meg, remélem már nem is fog! Vagy lehetséges hogy a premens kavart be? Lehet, de azért reménykedem!

2011. ápr. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!