Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MIért a reggeli vizeletből...

MIért a reggeli vizeletből mutatható ki legelőször a terhesség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

mert abban van a legkoncentráltabban a hcg hormon.

máskor is jó ha ritkábban pisilsz mint 4 óra de ez nagyon ritka... ezért kell a reggeli pisi.

2010. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
de ennek csak az első pár napban van jelentősége. később már bármelyik napszakban kimutatja
2010. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor én fordítva működök! Nekem a 11dpo-n reggel semmi, totál nega teszt, 11dpo este halvány de jól látható pozi teszt, 12dpo reggel ismét negatív teszt, aznap este ismét halvány pozi, 13 dpo-n már a reggeli teszt is pozitív lett.
2010. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖszi lányok! reggel csináltam egy tesztet, de kb 1 órával előtte teszteltem, akkor lehet ezért lett negatív. Akkor holnap reggel okosabb leszek!
2010. okt. 11. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:

10.28-as


egyforma teszttel ?

ha igen akkor tényleg furcsa.

2010. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10.28 vagyok, igen egyforma tesztek voltak qupido volt mindegyik. De az is furcsa volt, hogy nekem mindig délután volt hányingerem is, reggel sosem, délután fél négytől kezdtem érezni, hogy rosszul vagyok és este fél tíztől kezdett elmúlni:) 12.hétig tartott utána már nem volt délután sem hányinger.
2010. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák...


kérdező: ++++++

2010. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi én is reménykedek:)
2010. okt. 11. 15:17
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

NEm jött még meg:) Reggel nagyon halvány pozitív, ahogy a férjem mondta szerintem van ott valami. Szerintetek? de ha nem jön meg akkor 2 nap múlva csinálok méegyet.

2010. okt. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!