Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt ez az erős szúrás?...

Mi volt ez az erős szúrás? Beágyazódás vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy nagyon enyhe rózsaszín pecsét a wc papíron, épp hogy beszínezte. Most délután egy nagyon erős pár percig tartó szúrás jobb oldalon az alhasam környékén egy pontban! Olyan erős volt, hogy nem lehetett nem észrevenni, ezért aggódom és picit reménykedek hátha baba...

Csattolom a görbémet is, amiből nem tudom leszűrni hogy pontosan mikor is lehetett ovulációm? Mit gondoltok, mi van most velem? Vagy esetleg cisztám van? Így is, hogy megemelkedett a hőm? Vagy mi van velem?

[link]


2011. ápr. 4. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Válaszolna nekem valaki, mert nagyon érdekelne, hogy mi történik velem és nem akarom feltenni újra a kérdést. :(
2011. ápr. 4. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem akár beágyazódás is lehetett.A hőd ígéretes.Nagyon drukkolok neked.Mindig 29 napra jön meg?

2011. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát jó lenne, ha igazad lenne, de félek, valami más áll a háttérben.

Igen, átlagban 29 naposak a ciklusaim, de van úgy, hogy 30. és mindig pontosan megjött már egy jó ideje. Viszont utólag 1 nap késéssel jött meg a 31. ciklusnapon. Nem tudom miért késett és miért volt másabb.

Attól félek, nem-e cisztám van.

Ha ilyen a hőgörbém, így is lehet cisztám? :(

2011. ápr. 4. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező!! AZóta szültél????mi lett veled?
2012. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, azóta se estem teherbe, már 3 éve nem sikerül. :((


Most viszont már késik a mensim 3 napja, sose szokott késni. Vagy lehet csak azért késik, mert később volt az ovulációm, fene tudja, hát majd kiderül, várok...:(

2012. dec. 12. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Végül miért késett?
2014. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem volt semmi oka. nem volt baba se.
2014. okt. 29. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2014. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lisa7474 válasza:
Szia kêrdező... Van măr picur?
2015. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Van már azóta baboca?
2021. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!