Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés (és együttlét) után...

Peteérés (és együttlét) után 4 nappal erős alhasi szúrás beágyazódás lehet? Nem korai még?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Korai lenne...7-12 nap a nagykönyv szerint..ilyen korán általában ha valakinek beágyazódik az méhen kívül van..nem fáztál fel?
2010. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hál'istennek.Lehet, hogy valamiért most van a peteérésem. Bár hétfőn is éreztem, de nem ennyire intenzíven. Szerinted?
2010. jún. 25. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hőmérőzni nem szoktál reggelente?? amúgy nekem peteérés körül szokott lenni ilyen fájdalmam plussz néha görcsöl is az egyik petefészkem olyankor..a hüvelyváladékod milyen?? Ha áttetszős és nyúlós akkor tényleg csak most van péd..apára fel:) nekem nem könnyű megállapítani nyákból a pét mert a bugyin sosincs..csak ha a hüvelyembe nyúlok akkor látom a kezemen a váladékot..de igazoltan van peteérésem tehát nem mindenkinél feltétlenül a bugyin vagy papíron kell keresni az ovus tojásfehérjés váladékot..tudod régen sokáig nem estem teherbe mert amikor ilyen fájdalmaim voltak nem akartam szexelni..így tudatlanul mindig lemaradtam róla:)) de bekaptam egyik alkalommal egy fájdalomcsillapítót..és abba a hónapba így jókor voltunk együtt baba is lett belőle.
2010. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem írni nekem az ovus fájdalmak kb három négy napig is tartanak
2010. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom milyen lehet a váladékom, mert ma használtam egy hüvelykrémet és csak azt látom... :)

2010. jún. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!