Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, és nem...

Ha terhes vagyok, és nem akarom elvetetni akkor mit lehet ellene tenni? (tudtom szerint abortuszt csak szülőknek kell aláírni)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 21:35
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Arra gondolsz kedves kérdező,hogy Te megtartanád a babát,de a szüleid elleneznék?
2011. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 D.Linda válasza:
Az attól függ. mióta vagy várandós?
2011. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a kérdező arra gondolj, hogy hogyan intézze úgy, hogy elmenjen a baba abortusz nélkül.

Ha igazam van, akkor undorító vagy.

Ha nincs igazam, akkor bocsi.

2011. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én sem értem pontosan. A szüleid nem akarnak abortuszt te pedig igen? Vagy fordítva? Biztosan terhes vagy? Nagyon sok esetben derült már ki itt a gyk-n, hogy csak pánik, szóval írj le mindent és akkor tudunk valamit mondani, mert így nem igen értem.
2011. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Megszeretném tartani nem akarom h bármilyen formában elmenjen a baba. Felszeretném nevelni a párommal :) Csak apám ellenezni fogja hogyha megtudja :(
2011. ápr. 4. 21:51
 6/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Biztosan várandós vagy? Miből lettél biztos benne? Késik a vérzésed? Tesztet csináltál? Orvos látott?
2011. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes csak szeretném megtudni hogy ha terhes lennék és én akarnám a babát, nekem alá kell e írni hogy beleegyezek az abortuszba vagy a szülők elintézik és kész
2011. ápr. 4. 21:53
 8/29 anonim válasza:

Szerintem az abortuszba a Te beleegyezésed is kellene,így az édesapád nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel...

Tényleg fel tudjátok majd nevelni a babát?:S

2011. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen ha egyszer olyan helyzet áll elő hogy becsúszott hát boldogan fogunk nekilátni teendőinknek a párommal ugyanis nagyon szeretné ő is :))) Csak félek hogy apám elvenné tőlem akaratom ellenére
2011. ápr. 4. 21:55
 10/29 anonim válasza:
100%
Jaj,mi meg itt aggódunk...Te lány!Ne akarjál már 18 éves korod előtt terhes lenni!Miért gondolkozol ilyen butaságokon?:O Inkább élvezd az életet,ne egy nem létező problémán agyalj!:)
2011. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!