Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, és nem...

Ha terhes vagyok, és nem akarom elvetetni akkor mit lehet ellene tenni? (tudtom szerint abortuszt csak szülőknek kell aláírni)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 21:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ez az életkorodtól függ, de most nem értem,az előbb azt írtad terhes vagy, utána,hogy nem.Ha nem vagy terhes nincs mit elleneznie apukádnak. Vagy fiatalon tervezel babát? Mármint kamasz korú anyuka akarsz lenni?
2011. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Tervezzük igazság szerint barátommal és minden lehetőséget át kell fontolnunk h mit hogy mondunk mert ugye anyukám engem fiatalon szült és pl apám akkor is megverte anyát mikor kiderült h terhes
2011. ápr. 4. 21:57
 13/29 anonim válasza:
Olvasd már el a válaszomat,könyörgöm!Nem,egyáltalán nem kell ilyeneken gondolkoznotok!Ilyen fiatalon mégis hogy tudnál felnevelni egy gyereket?Védekezzetek,és nem lesz gond!
2011. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Töltsd be a 18-at, addig meg védekezzetek. Akkor nem lesz gond.
2011. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

3. válaszoló. Megszeretném tartani nem akarom h bármilyen formában elmenjen a baba. Felszeretném nevelni a párommal :) ----ebből a kommentből kiderül hogy terhes...itt elárulta magát és kész.....

Megszeretném tartani.....

2011. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Abból, amiket írsz, arra következtetek, hogy elég fiatal vagy még... Ha tényleg nem vagy terhes, és csak elméletben kérdezed a dolgot, akkor én azt javaslom, hogy ezt az ötletet egyenlőre vetesd el. Gyereknek gyerek nem való. Lehet, hogy most azt mondja a barátod, hogy ő is szeretné, de mi van ha terhes leszel, és akkor majd mégsem akarja, és egyedül fiatalon ottmaradsz egy kisbabával, akkor mihez kezdesz?! Inkább vegyetek egy kisállatot (kutyust, tengerimalacot) és nevelgessétek azt. Pár év múlva ha még együtt vagytok, és szeretnétek, akkor jöhet a baba. Ha terhes vagy, akkor pedig sok sikert!
2011. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha a párod elmúlt 18, akkor semmi gond. HA ő sem múlt el 18, akkor a védőnő és a gyámhatóság kinevez egy magzati gondnokot azért, nehogy a szüleitek döntsnek helyettetek, legyen bármi is az a döntés. Szóval a szüleid nem vehetik el a babádat a te beleegyezésed nélkül és nem is kötelezhetnek rá, hogy szüld meg, ha te akarod...
2011. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hány éves vagy?
2011. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
16 vagyok a párom 20. a szülei is mellettünk állnak egyedül mondom attól félek hogy kényszeritenek az abortuszra :S
2011. ápr. 5. 15:53
 20/29 anonim ***** válasza:

A szülei benne vannak,hogy te 16 évesen babát tervezel??????

Ezt én nem hiszem el.

2011. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!