Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozi lett az AMAZON...

Halvány pozi lett az AMAZON tehrességi tesztem, de clostit szedtem elvileg vasárnap volt ovum, aznap reggel pecsételtem, eddig még soha. Most nem igazán értem a dolgot. Mitől pozitív?

Figyelt kérdés
Szóval még csak most volt az ovu. Furcsán érzem magam, diszkomfort érzetem van, ezért teszteltem
2011. ápr. 5. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Tüszőrepesztő szurit kaptál? Az hcg-t tartalmaz attól pozitív lehet a teszt.
2011. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csütörtökön lesz 2hete,hogy voltam dokinál,mert vagy 2hónapja nem jött meg.Nekem rendszertelen a mesim.Már máskor is kaptam clostyt mert babát szeretnénk.Szóval 5mm-es nyálkahártyát látott mást nem.Vizelet kellett vinnem,abból megnézték hogy terhes vagyok-e.De negatív volt.Beszedtem a gyógyszert,5napig napi 2-őt.Múlt héten kedden az utolsó szemet.Vasárnaptól volt aktuális az ovum,mert mikor a mensi 5.napjától szedet 5napon át akkor a 14.napon szokott ovum lenni.De vasárnap reggel rózsaszínt töröltem egész nap,gondoltam megrepedt a tüsző,vagy valami.De tegnap óta olyan furcsa a hasam,gondoltam tesztelek egyet.Na és ez most jól látható,de halvány pozitív lett.Nem igazán tudom,hogy ez most mi lehet?!
2011. ápr. 5. 09:58
 3/9 A kérdező kommentje:
nem kaptam,nem szokott kelleni
2011. ápr. 5. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát sajna így én sem tudom. Lehet mégis baba van csak még korai volt és esetleg nem lehetett még kimutatni. Szerintem ismételd meg reggel a tesztelést,és ha pozi újra akkor irány a doki.
2011. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál aranyos vagy.Holnap újra tesztelek.
2011. ápr. 5. 10:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd írj mizu mert most már én is kíváncsi lettem!
2011. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Én is kíváncsi vagyok, mert én is hasonlóan érzem magam. Én nem teszteletem, de tegnaptól nem érzem magam jól és ovum nekem is hétfőn volt. Ugyanígy szedem a Clostyt, csak én a 3. naptól. Remélem, hogy pozitívat tesztelsz.
2011. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Semmi változás...ugyanolyan halvány pozitív a teszt....

2011. ápr. 6. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
mi újság???írj, nagyon kíváncsi vagyok!!
2011. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!