Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, voltam ultraha...

10 napja késik, voltam ultrahangon, de a doki még csk petezsákot látott, ma viszont pecsételtem, picike vér is volt, de inkább csak barnázás. Elvetélhetek, vagy már meg is történt, vagy most mi van?

Figyelt kérdés
melleim feszülnek,különösebb más tünetem nincs.Picit szurkálgat a bal oldalon lent,de nem komoly.
2009. aug. 8. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ugy látott petezsákot,hogy negativat teszteltem....
2009. aug. 8. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm is pecsételt a terhessége elején. Pihenj sokat. Nem tuti, hogy nem marad meg a baba, de az sem tuti, hogy nem fog elmenni. Szerintem hívd a dokid, hátha ad valami bogyót, meg szedj nyugodtan magneB6-ot!!
2009. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szabin van,csak 17-től lesz..
2009. aug. 8. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre, ott írnak fel neked gyógyszert, ami segíthet, hogy megmaradjon a baba. Ne várj addig, míg a dokid elérhető lesz. Minnél hamarabb orvos! Addig is magneb6 és szigorú fekvés.
2009. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam ,nekem a dokim magnéziumot adott és pihennem kellett,de szerintem menj dokihoz mindenképp,mi csak tanácsot adhatunk viszont ő látja és tudja diagnosztizálni az okot.Inkább vaklárma legyen mint kései baj.És pihenj sokat.
2009. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel görcs és "megjött",szóval már most nem megyek dokihoz.Megvárom mig lemegy a vérzés,persze csak ha nem durvul el és utánna megyek majd vizsgálatra,hogy kitisztult-e teljesen és nehogy szövödmény legyen.Hát ez most nem jött össze.Majd legközelebb.:-(((((
2009. aug. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!