Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű tea...

Cickafark és palástfű tea iható-e gyógyszerrel együtt?

Figyelt kérdés
Az orvos Bromocriptin-t írt fel prolaktinra más problémám nincs.A cickafark és palástfű tea kúra nekem szimpatikusabb de a gyógyszer melett lehet-e inni a teákat mert az orvost nem kérdeztem erről.Ha a teákat együtt szeretném azt, hogy kell inni és meddig?
2011. ápr. 5. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is prolaktinos voltam, én is Bromo-t kaptam. Megpróbálkoztam a teákkal, de nekem végül a gyógyszer segített. Nem baj szerintem, ha iszod mellette a teát, nem leszel túladagolva semmivel. Nekem a doki is azt mondta ihatom nyugodtan, ha hiszek benne.

A menzeszed 7. napjától a 14.ig kell inni a cickafark teát, és azután a vérzésedig a palástfüvet. Nekem mondjuk a cickafark nem jött be, mert véreztem tőle, csak a palástfüvet ittam. Jó közérzetem volt tőle,de a prolaktinom az egekben volt. Akkor jött a Bromo, levitte a prolaktint.

A másik fontos dolog nem szabad abbahagyni a Bromo-t, egészen a 12. terhességi hétig kell szedni, különben elmegy a baba! Ezt sokáig én sem tudtam, először 3 hónapig szedtem, aztán szünet, és persze nem jött a baba. Aztán másik doki mondta, h nem szabad abbahagyni, és egyből jött is a baba.

Remélem segítettem és így hamar jön majd nálatok is a baba. Jó egészséget! 25 hetes kismama

2011. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ezt nem is tudtam én sem, hogy folyamatosan szedni kell a Bromot.Akkor nem hagyom abba és iszom a teákat is.Ez így talán több esély.Neked gratulálok a babához, ezzel tartod bennem is a lelket.
2011. ápr. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!