Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt de...

Halvány pozitív teszt de másnap mégis megjött. Csináltam ma még egy tesztet és azon is halványan de látszik. (Pregnasens teszt) Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

vagy csak én is azok közé a nők közé tartozom akik menstruálnak terhesség alatt?

Tüneteim: pici derékfájdalom néha,szédelgés és persze vérzem :S


2011. ápr. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
elment a baba.ilyen nekem is volt 1-2 alkalommal.azért van még 2.csik,mert ki kell ürülnie a hcgnek.a nődoki mondta,hogy sokszor esünk teherbe,de nem tudunk róla,mert egy egyszerű mensivel távozik.ha nem teszteltél volna,nem is tudtad volna.
2011. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen sajna vagy az van amit első ír, vagy menstruálsz terhesen. Ha erősödik a vonal a teszten mindenképp menj el orvoshoz!
2011. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mára már teljesen elhalványult .
2011. ápr. 6. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesseg kozben szoktak lenni verzesek,amit sokszor osszetevesztenek a menstruacioval.
2013. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!