Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az hogy a medi-lab nem...

Lehet az hogy a medi-lab nem ad pozitív eredményt reggel, de egy másik teszt (pregnasens) délután már nagyon halovány? Járt már hasonlóan valaki?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 43. napján, a ciklusaim hossza átlagban 29 nap. De most a peteérésem nagyon kitolódott talán 11-12. dpo-n lehetek. Lehetséges, hogy reggeli első vizeletből a medi-lab nem mutatott semmit egy másik teszt viszont délutáni vizeletből nagyon halovány?
2010. febr. 2. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon izgalmas. Reggel csinálj még egy tesztet. Eléggé gyanús, hogy baba van a dologban...
2010. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, persze. Főleg, ha a két teszt érzékenysége eltér.


A HCG mennyisége nagyjából kétnaponta megduplázódik, ha van baba. Simán el tudom képzelni, hogy reggel még épp a határérték alatt van, délután meg már épp a határérték fölött a szintje.

2010. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok helyen olvastam, hogy a medilab akár téves eredményt is adhat, volt olyan is aki tévesen + eredmény kapott holott másik tesztek szerint - volt.

A pregnasens tesztről pedig annyit tudok, hogy:

a megtermékenyített petesejt beágyazódását követően már 1-3 nappal is jól látható pozitív jelet ad!


Szóval szerintem jobban hihetsz a halvány + tesztnek.

De sose tudni.

Remélem úgy aalkul, ahogy szeretnéd :)

2010. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!