Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín vizelet? (Kérdésed...

Rózsaszín vizelet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon megijedtem. Nem igazán mondanám véresnek, inkább rózsaszínes volt a vizeletem, a papíron is látszott, és nyomást éreztem a hólyagomnál. A 30 napos ciklusomból ma vagyok a 15-en, ma egész nap figyelgettem a vizeletem, semmi hasonlót nem látok és nem érzek a tegnapihoz képest. Max annyi, hogy a derekamat fájlalom néha ha lehajolok, és szinte minden eset olyan éhesnek érzem magam, mint egy farkas. Párommal babát tervezünk ezt szerintem még igen korai lenne érezni nem? Vagy csak felfázás? Mi lehetett ez?
2011. ápr. 6. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és esténként úgy felpuffad a hasam, hogy a nadrágot nem bírom magamon, mert fáj a hasam tőle annyira szorít. Ezt sem értem.

Lehet doki lesz a vége?

2011. ápr. 6. 17:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem doki,ez nem eppen babas tunet,inkabb felfazas.
2011. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem lehet, tuti. Menj el orvoshoz.
2011. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,menj el urológushoz,mert lehet,hogy véres volt a vizeleted.Hugyúti fertőzés lehet,ami könnyen átmegy vesemedence gyulladásba.Erre utal a derékfájás is.Természetesen baba is lehet a dologban ettől függetlenül,nálam a beágyazódás is hasonló haspuffadást,sőt hasfájást is okozott.Itt a bibi inkább a rózsaszín vizelet és a derékfájás.Biztos,ami biztos,dokit javasolnék.
2011. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ovulációd van. Hiszen pont középidőben vagy és előfordulhat kis vérzés ovuláció alatt!! Nincsen semmi bajod szerintem, csak most ovulálsz! Minden tüneted arra utal. Szerintem megnyugodhatsz.
2011. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ovu nem okoz rózsaszín vizeletet. Akkor a hüvelyből jönne némi vérzés, de ez sem általános. Én is felfázásra gyanakszom vagy valami hugyuti gyulladásra.

Semmit sem vesztesz ha elmész a dokihoz!

A megnövekedett étvágy később jelentkezik, ha most vagy a ciklusod közepén, akkor max pár napos babás lehetsz. Hacsak az előző mensid nem tért el az átlagostól mennyiségben és időtartamban, hogy esetleg a múlt havi babásodásra lehessen gyanakodni.

A derékfájás lehet ovu és felfázással kapcsolatos is.

2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nyomást érzel pisilés közben a hólyagodnál, esetleg fáj is, valamint biztos, hogy a vizeleted rózsaszín (nem folyás), akkor ez hólyaghurut. Mindenképpen orvos (urológia) és rengeteg folyadék.

Jobbulást!

2011. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!