Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után mennyi idővel...

Rinime kérdése:

Az aktus után mennyi idővel jelentkeznek az első terhességi tünetek? 3napja voltam a párommal, kíváncsi vagyok, ennyi idő után lehet-e hányinger, szédülés, mint tünet? Vagy lehet az együttlét utóhatása is, mivel először voltunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha akkor volt az ovulációd is, amikor együtt voltál a pároddal és ezután rá 3 napra érzel ilyeneket, talán lehetséges hogy már érzel szédülést, meg talán hányinger is lehet. De a hányingernek szerintem még lehet túl korai lenne. Elvileg amúgy kb. ovu után 7 nappal kéne érezni valamit, már aki érez...de szerintem ez nem törvényszerű, bármi megtörténhet...
2011. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Aktus után 3 nappal? Semmit!

leghamarabb is 10 nappal utána, de a legtöbb nő még akkor sem érez semmit.

Biztos elronthattad a gyomrodat ha hányingered van.

2011. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Az első válaszoló szerintem téved, ugyanis aktus után 3 nappal fizikai képtelenség, hogy a terhesség tüneteket okozzon. Aktus után 3 nappal vagy éppen találkozik a petesejt a hímivarsejttel, vagy már találkozott, és éppen a méh felé lebegnek, amit kb. annyira érezhetsz, mintha a vörösvérsejtjeidet éreznéd áramlani egyesével.


Terhes lehetsz, de ezek a tünetek a 3 napja történt aktusból eredő terhességet nem jelezhetik.

2011. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Igen is lehetséges! Anyum is én is már másnap megéreztük! Nem volt tervezett terhesség egyik sem de görcsösen se féltünk hogy mi lesz ha terhesek leszünk!

Nem voltam rosszul csak valami olyan furcsa volt... Mondtam is a páromnak hogy tuti terhes vagyok. Azt mondta hülye vagyok. Majd késett.... Vettem egy tesztet. Pozitív lett. Irány a nőgyógyászat, az volt a válasz, hogy a teszt ritkán téved, főleg ha pozitívat mutat, de az ultrahangra még várni kell, mert 5. 6. hétnél hamarabb nem látszik semmi... kb 3 hetet vártam az ultrahangos papírra. Szóval csak azt akartam írni, hogy néha furcsa de igenis lehetséges!!!!

2011. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem állítom hogy nem lehetséges.... biztos úgy volt ahogy írod. DE A LEGTÖBB NŐ IGENIS NEM ÉREZ TÜNETEKET!!!! SEMMIT ILYENKOR!

Miért jó neked ha a kérdező a válaszod alapján beleéli magát?? és esetleg csalódik utána egy hatalmasat???

2011. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Kedves utolsó válaszoló!


Én csak azt írtam hogy igenis lehetséges! és a saját esetemet írtam le! Ez most ekkora probléma???

2011. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért probléma, mert amiről te írsz, az egyik sem FIZIKAI tünet.

Lelkileg érezhető, nem is ritkán, de ha aktus után másnap hányingered van, az nem lehet a terhességtől, érted?

Egyszerűen azért nem, mert a fizikai tüneteket a HCG hormon okozza, ami aktuskor még NINCS.

2011. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Utolsó válaszoló!


Igazad van!


Csak gondolj bele hogy lehet hogy a te válaszod miatt csalódik a kérdező! Úgyhogy igen, probléma hogy leírtad!

2011. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem bántani akarlak utolsó, de az sem feltétlenül jó, ha feleslegesen reményt keltünk valakiben. Oké, hogy ezt szeretné hallani, de attól még nagyobb lesz a csalódás,ha nem sikerül! Én sem szeretem, amikor valaki azt kérdezi,hogy barnázik, esett a hője is, de ugye nem fog megjönni. Erre meg írja valaki,hogy nem biztos. Persze, nem biztos, de arra kb. 2% esély van. Ilyenkor azt kellene válaszolni, hogy valószínűleg meg fog jönni, de amíg nem jön, addig van remény!

Az meg,hogy valaki megérzi a babát, az nem az,hogy vannak tünetei. Illetve lehet, ha bebeszéli magának. Barátnőm is azt mondta,hogy megérezte már a szeretkezés után, igaza is lett, de fizikális tünetei nem voltak!

2011. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Utolsó vagyok! Ez az én is ezt mondom! Nem értem a válaszodat miért nekem írtad ezt, miért nem annak aki "megérezte" másnap. Egy véleményen vagyunk!
2011. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!