Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé-kor együtt voltunk, rá 2...

Pé-kor együtt voltunk, rá 2 napra elkezdett fájni a mellem, most még 5 nap a nem várt mensig, sürü folyásom van, a mellem eresedik, a bimbó érzékeny, olyan érzésem van, babát várok, hányinger, fejfájás, szédülés, 37 a höm. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A mell a terhesség vonzatában a 6-8 hét után kezd eresedni, a fájdalom az utalhat babára, meg a hőd is, de meg kell várnod azt az 5 napot..légy türelmes, addig mi sem tudunk mit mondani.. A sűrű folyásról meg megvolt a véleményem pár kérdéssel lejjebb.. Bár én azt mondom a mellfájdalom is ccsak a beágyazódás után kezdődik, mert addig a szervezet nem termel hormont , az pedig a peteérés után 6-8 nappal lehetséges. Talán nem csak bebeszéled magadnak..5 nap és drukkolok!
2008. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állítólag lehetetlen nincs,csak én picit korainak tartom azt,hogy pé után már két nappal elkezdett fájni a melled! de hátha! szeretnéd? a nem várt mensi után 2 nappal tesztelj! sok sikert!!!
2008. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az az igazság,nekem pém közvetlenül menszi után van,az elsö lányommal is igy lettem terhes,szóval nem tudom,de az ösztönöm azt sugja,hogy.......
2008. jún. 20. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
biztosan tudod a peteérésed mindig akkor van? Mert a kolleganőmnek félidőben van, mégis a mensi 2. napján lett terhes. akkor tehát kb 20 napja volt a pé-d. akkor várj 5 napot mert így már világosabb, de lehet egy ciklus alatt több peteérés is csak valamelyik gyengébb valamelyik erősebb, főleg úgy, hogy az orgazmus is előidézheti.
2008. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkoris várdd meg aaz 5 napot, aztán teszteljj, sook siket!
2008. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!