Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 6 hónapja...

Lehetek terhes? 6 hónapja szedem a Lindinette 30-at. Ha várandós vagyok megtarthatom a babát?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom és folyamatosan olyan érzésem van, mint amikor Ő kapálózott a pocakomban. Menstruációm viszont van rendesen, igaz, csak pár napos.
2009. febr. 28. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a fog.gátló nem károsítja a magzatot. De már ne haragudj...nem kéne tesztet csinálnod? Mert azért nem kéne terhesség alatt tabit szedned...És mint tudod, vannak nők, akik akkor is véreznek, ha terhesek. Igaz ritkaság, de van ilyen.
2009. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tabletta sem száz százalékosan véd. Szerintem sem ártana egy teszt, azt hogy a magzatot mennyire károsíthatja a tabletta az orvosod tudná megmondani. Jót semmiképpen nem tesz a magzatnak, mert a szedésének megkezdése előtt ki kell zárni a terhesség lehetőségét a betegtájékoztató szerint. Még időben végezd el a tesztet, hogy adott esetben legyen lehetőséged dönteni.
2009. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm mesélte, hogy teherbe esett tabletta mellett, de spontán vetélése volt. Az orvosa azt mondta, hogy lehet, hogy tabletta hatása volt a vetélés, és hozzátette, hogy ha tovább marad életképes a magzat (és persze nem vette volna észre, hanem normálisan szedte volna tovább), akkor sem biztos, hogy életben marad a tabletta miatt. Szóval ne kockáztass szerintem.
2009. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az igazság, hogy a lányunkon 1 évig gyakorlatoztunk mire összejött. Ezért is félek! Még ahhoz is gyáva vagyok, hogy tesztet csináljak. Ciki, de így van! Még egyszer köszönöm
2009. márc. 3. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!