Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabi letétele után (vagy más...

Tabi letétele után (vagy más okból) kusza ciklussal próbálkozhatunk a babával?

Figyelt kérdés
Januárban tettem le a tablettát, azóta egyszer volt rendes mensim (+ ugye az utsó megvonásos). A doki szerint már próbálkozhatunk, kivizsgált, azt mondta rendben vagyok. Viszont engem idegesít, hogy az első mensim 38 napra jött meg, most meg már a 42. nap körül tartok és még semmit. Eddig óvszerrel védekeztünk a párommal, de már nagyon belekezdenénk a babaprojektbe. Szerintetek így belevághatunk, hogy nem rendeződött a ciklusom, aztán összejön a baba ha akar? Vagy várjam ki, amíg rendeződik az egész, ami rossz esetben akár egy vagy több év is lehet és csak utána próbálkozzunk? 6 évig szedtem Melianet.
2011. ápr. 8. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
ez szerintem túl hosszú ciklus, az én dokim azt mondja, ilyenkor már nem biztos h. van peteérés. én elennék máshoz, ha nem változik a helyzet. de próbálkozni lehet.
2011. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem igazán számít, meddig szedtél gyógyszert, nekem pl 20 év szedés után rögtön visszaállt a 28 napos ciklus, másnak meg egy hónap szedés után sem áll vissza. Szerintem nincs mire várni, ha rendben vagy, sikerül, ha nem, akkor nem fog összejönni a baba.

Tabi előtt nem volt problémád a ciklusoddal? Mert ha igen, akkor inkább kivizsgálás, mint a hiábavaló reménykedés hónapról hónapra.

2011. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz, ha hosszúak a ciklusaid, akkor nem eshetsz teherbe. Nekem is 35-40 naposak voltak a ciklusaim, és kétszer is terhes lettem elsőre.

Én is Melianet-et szedtem, kivárod a 3 hónapot és nyugodtan próbálkozzatok, sok sikert.

2011. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Augusztusban hagytam abba a gyógyszert, márciusban pozitív lett a tesztem. És közben nem rendeződött a menstruációm. Volt hogy megjött, volt hogy nem.

4,5 hós kislány anyukája.

2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!