Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből kezdtétek el gyanítani,...

Miből kezdtétek el gyanítani, hogy nincs peteérésetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

pl. abból lehet sejteni, ha rendszeresen méred a hődet és nem mutat peteérést, azaz:

- egész ciklusban össze- vissza ugrál

- nincs egy olyan pont, amikortól egyértelműen megugrik és fent is marad a ciklus végéig


gyanús lehet még, hogy több hónapra kimarad a menzeszed (pl. pcos)

2011. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És abból, hogy esetleg a vélt peteérés után, még mindig van nyákom? Ez jelezheti,hogy nem történt meg a tüszőrepedés!

Mensim viszonylag normális 29-32 nap közötti! Hőt még nem mérek!

2011. ápr. 9. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is így volt, hogy a nyákom végig maradt, és tényleg nem volt peteérésem. Az is lehet, hogy van tüsző csak nem tud megrepedni. Én kaptam clostyt és tüszőrepesztőt. A ciklusom amúgy nekem is normális volt, 27-28 napos, csak kevés vérzés volt a régebbi ciklusaimhoz képest.
2011. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú! Most rám ijesztettél! Az a furcsa,hogy én éreztem a tüneteket. Peterészek fájdalom, feszítés, mellfájdalom, derékfájás! De akkor lehet,hogy nincs!

Na mindegy, ha most megjön, akkor bejelentkezem a dokimhoz!

2011. ápr. 9. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Képzeld én már kedden éreztem a feszítést, erős szurkákat és a mai uh-n 20 mm-es a tüszőm most fog majd megrepedni remélem.Szóval akár 1 héttel előtte is jöhetnek a fájdalmak.Én is azt hittem nincs petém mert már most cikk-cakkos 2-szer leesett a hőm és mégis van.
2011. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Nem akartalak rádijeszteni! De sajnos én is tuti biztos voltam, hogy megvolt az ovu, fájt rendesen a petefészkem, aztán kiderült még egy kicsi tüsző sem volt, nemhogy érett.

De jobb ha tisztában vagy vele, akkor lehet rajta segíteni.

2011. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!