Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti mellett hányadik napon...

Closti mellett hányadik napon volt peteérésetek? Ovu teszt kimutatta? Voltak jelei?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. napon volt + az ovu tesztem. A hasam fájt elég rendesen és tojásfehérjeszerű nyákom is volt.
2011. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) megkérdezhetem hány napos ciklusaid voltak? pontosan megjött a vérzés vagy baba lett?
2011. aug. 10. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
29 naposak a ciklusaim. Sajnos 3 hónap closty után is ismét (mindig pontosan)megjött. :( szorítok ,hogy Te sikeresebb legyél.
2011. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnálom:(( első baba? megkérdezhetem mi a gond?
2011. aug. 10. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, első baba lenne. Most kezdtük a kivizsgálásokat, eredményre várok. A clostyt azért szedtem mert sok jót hallottam róla és bíztam,hogy nekem is sikerülhet.sajnos nem. Te miért szeded?
2011. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát már vannak gyerekeim,akik elsőre összejöttek,de most a szülés után nem lett rendes pé-m.Mivel szeretnénk még 1 babát a dokim azt mondta kezdjem el szedni,ez beállítja és előbb összejön.A barátnőmnek mind3 gyermek ezzel jött össze,neki nem volt rendes ciklusa.Remélem sikerül most nekünk is,nagyon rosszul élem meg ezt a tortúrát:( tudod nem voltam rá felkészülve. Egy jó tanácsot ha elfogadsz!?sürgesd a dokidat,mert ha rajtuk múlik (családomban van akinek nem jön össze) képesek elüldögélni a problémán és évekkel kitolják a szülést...
2011. aug. 10. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tanácsodat,megfogadom. Már nagyon jó lenne, több mint 1,5 éve próbálkozunk, nagyon nehéz! Szorítok,hogy minél előbb bekopogjon Hozzád a gólya!:) Szép napot!
2011. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!