Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vékony a nyálkahártya, az...

Ha vékony a nyálkahártya, az már biztos nem lehet baba?

Figyelt kérdés

Ultrahangon voltam csütörtökön 1 hete késett,azt mondta a doki nemlát babát, meg vékony a nyálkahártyám.

És mi van, akkor,ha csak ezután ágyazódik be? Mondjuk késői peteérésem volt? Légyszí írjatok,ha valaki tapasztalt hasonlót!Köszi a válaszokat előre is.


2011. ápr. 9. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és foylamatosan megjön érzésem van, fáj a hasam nagyon,görcsölök is:(
2011. ápr. 9. 15:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Teszted pozitív? Mennyire vékony nem mondta az orvos hogy hány mm?


Nekem is eléggé vékony volt 4 napos késésnél, 5 mm babát még akkor nem látott az orvos. Itt is azt írták hogy mnimum 8 mm-nek kellett volna lennie ahhoz hogy egyáltalán be tudjon ágyazódni! Nos néha az orvosok is elég nagyot tudnak néha tévedni :)


17 hetes km :)

2011. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem mert a doki azt mondta, h. úgyem jön össze most a baba.Clostyt szedtem múlt hónapban.

Neked Gratulálok a babához:)

2011. ápr. 9. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát azért tesztelj egyet szerintem :)

Nem lehetetlen így sem a baba :)

Drukkolok!!!!

2011. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg tesztelj egyet! Nagyon szorítok Neked!!!!

Kérlek írd meg mi lett az eredmény!

2011. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkokat, lányok. Sajnos nega lett a teszt:(

Már megszoktam, mindig csalódok. Most Norcolutot szedek,h. megjöjjön,aztán jöhet a második Clostys hónap:( És ha ez sem sikerül? Vagy a harmadik hónap sem? Akkor hogyan tovább? Bizakodok,h. sikerülhet, de nem tudom....

2011. ápr. 11. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Sikerülni fog! Nyugi! Ha nem clostyval, akkor majd anélkül!


18 hetes km

2011. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!