Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 8. napon kevés...

Ovuláció után 8. napon kevés halvány barna pecsét mire utalhat?

Figyelt kérdés

Mensimig kb. 6 napom van még. Szokott előtte 1-2 napig kis barnás pecsétem lenni. Most viszont még túl korainak gondolnám ezt, nem szokott ilyen korán jelentkezni és mindig pontosan jött meg (csak legutóbb jött 1 nap késéssel). Érzékenynek érzem az alhasam is, néha előfordul, hogy jobb oldalt enyhén szúr is. Mire van nagyobb esélyem: hormonprobléma vagy beágyazódás? Szerintetek melyik a valószínűbb?

A görbém így néz ki jelenleg:

[link]


2011. ápr. 9. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én beágyazódásra voksolnék
2011. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bárcsak igazad lenne.
2011. ápr. 9. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, csak én a 9. dpo-n vagyok. Remélem az amit mindketten szeretnénk!:)

Majd írj, hogy mizus?

Mióta próbálkoztok?

2011. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát már több mint 1 éve próbálkozunk, és még csak most tapasztalok ilyet először. És ovu után pár nappal is volt egy nagyon kevés halvány barna pecsét.

Nagyon enyhén szúr az alhasam középen és eközben jön egy kis barnaság, minél jobban érzem a szúrást...furcsa.

Én nagyon remélem, hogy ez nem sárgatest elégtelenségre utal...eddig semmi problémám nem volt. Most nem értem ezt, hogy miért van, és félek, hogy valami baj van és nem a baba okozza.

Drukkolok magunknak!

2011. ápr. 9. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos megjött! Már el is múlt. Neked?

Én már voltam hormonvizsgálaton és nincs sárgatest elégtelenségem, mégis barnázok mindig menszi előtt.

Nekem ez a havi vérzésem nagyon furcsa volt. Annyira görcsöltem, hogy majd meg haltam vérzés pedig a szokásosnál kevesebb. Nem tudom mi lehet az oka.

Veled mi a helyzet?

2011. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egy kis vérzésem, de nem voltak rajta most nyálkahártyadarabok és csak 1 napig tartott, valamint 2 nappal hamarabb jött meg! Én egyáltalán nem görcsöltem, csak a derekamnál éreztem tompa tűszúrásfélét néha ilyen hullámokban jött...nagyon furcsa volt. Valami bajom van biztos. És még mindig émelygem néha, és a hőm sem esett le teljesen, még mindig 36,7. Pedig az alaphőm az 36,5 és ilyenkor már mindig le szokott esni.

Kedden megyek nődokihoz egyébként. Kiváncsi vagyok mit fog mondani.

2011. ápr. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!