Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen természetes módszer...

Milyen természetes módszer segít/het a progeszteron szintet megemelni?

Figyelt kérdés
Sikerülhet alacsony szinten is teherbe esni? Köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 9. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig nem sikerült teherbe esnem a második babával, és mivel már 35 felett voltam, a dokim megnézte mi lehet az oka, akkor derült ki hogy kevés a progim. Felírt gyógyszert, azt mondta a következő hónapban a mens. után x nappal kezdjem el szedni. Teljesen elkeseredtem, aztán feladtam, hogy oké, gyógyszer nélkül én nem leszek terhes. A következő mensest pedig hiába vártam, így gyógyszer nélkül sikerült a baba. :-) Úgy látszik túl görcsösen akartam. Kevés progival is lehet valaki kismama, csak lehet, hogy tovább tart míg sikerül. Drukkolok!!
2011. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy így is sikerülhet teherbeesni. Tehát odáig el lehet jutni, csak nagy a vetélés esélye. Ha valaki erre gyanakszik és közben tesztel egy pozitívat, azonnal menjen szerintem nődokihoz, hogy kapjon progis gyógyszert, ami segít megtartani a terhességet!
2011. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm-most reményt adtál nekem!:) Gratulálok a babához!!!
2011. ápr. 9. 17:20
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy alacsony, voltam hormonvizsgálaton:( Kaptam rá Clostyt, csak nem akartam beszedni, mert akkor labilis volt a munkahelyem. Most viszont megint ott tartok, hogy úgy gondolom jöhetne....közben szedem a PreMenst már 3 hónapja....hátha....de hát lehet újra el kellene mennem nődokihoz kivizsgálásra...nemtudom:( el vagyok keseredve és félek, hogy nekem sose lehet babám:(
2011. ápr. 9. 17:25
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mióta próbálkoztok?
2011. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
23 és tavaly novemberben volt 1 éve, hogy próbálkozunk. Előtte 5 évig fogamzásgátlót szedtem.
2011. ápr. 9. 17:35
 7/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Volt idő mikor én is attól féltem, hogy nem lehet több gyerekem. Az első gyerekemet 28 évesen szültem, rá pár évre kétszer műtöttek daganatos betegséggel, így a második gyereket csak később vállalhattuk be. Akkor sem jött egyből, ahogy írtam. Ma már 17 hónapos a kicsi. (Kolléganőm 6 év próbálkozás, kivizsgálás, műtét, gyógyszerezés után most félidős kismama.)Mindig van remény, sose add fel.

2011. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!! Nem fogom feladni, az biztos! :)
2011. ápr. 9. 17:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Na igen, a fogamzásgátló. Arról sokat tudnék mesélni, egy babás kismamás topicban az egyik lány a gyógyszer abbahagyása után 1,5 évvel lett terhes. Nem mindegy milyen gyógyszert szedtél és mennyi ideig. Még nagyon fiatal vagy, mondhatnám előtted az élet, lehet még kisbabád, ne izgulj.
2011. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja még most jut eszembe, állítólag az E vitamin jótékonyan hat a teherbe esésre.

Van még egy Maca Vibe nevű szer, Dm-ben is kapható, olvass utána, de a helyedben még nem szednék semmit.

2011. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!