Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol és mennyiért lehet barátcs...

Hol és mennyiért lehet barátcserje kapszulát kapni?

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Túl rövid a luteális szakaszom,azt hallottam a barátcserje segíthet.
2011. ápr. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kimondottan barátcserjét már nem lehet kapni, helyette van a PreMens kapszula, ami tartalmazza a barátcserjét, és 2700.- egy havi adag, a hatóanyaga 3hónap után fejti ki hatását, de valakinél már az első hónapban segített. Sokaktól hallottam hogy babásak lettek tőle, én most kezdtem el szedni, és remélem nekem is beválik, 4 napja késik, holnap tesztelek. Csak hinni kell benne, pozítívan hozzáállni! Sok sikert, és mielőbbi babázást :)

2011. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Drogériákban lehet kapni?

Sok sikert a babához!

2011. ápr. 10. 20:56
 3/6 anonim válasza:

szia.

én Zafir barátcserje kapszulát kezdtem szedni 2 hete.3440Ft volt.gyógynövénybolta vettem.

2011. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én gyógyszertárban vettem,(ez volt közelben)viszont a Zafírról azt mondták, hogy betiltották.Neked is sok sikert a babóhoz :)
2011. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ezek szerint mégsem tiltották be a kapszulát.sok sikert kivánok
2011. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Naturpont válasza:

Tudunk szerezni Barátcserje kapszulát, az USA-ból.

Információk itt:

[link]

2012. jan. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!