Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje gyógyítja a...

A barátcserje gyógyítja a cisztát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:

kiegészítem a kérdésem, mert így elég hülyén hangzik.

szóval ha cisztás vagyok akkor segít az eltüntetésében?

2011. szept. 30. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:
szia. ha nem haragszol erre en is szeretnem a valaszt,mert en is a cisztaval kuszkodom mar jo par honapja, es en is szeretnem tudni hogy jo e ra a baratcserje? nekem 3,5cm. neked?
2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem tudom, hogy cisztás vagyok e, csak gondoltam ha mégis amiatt késik akkor segít e a barátcserje :)
2011. szept. 30. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:

CYTOVITAL 3900FT


A biológiailag aktív növényi anyagok, ásványok, a bioinformációk összességét az energetikai pályák harmonizációjára lehet használni hormonrendszeri problémák, szívpanaszok esetén, a detoxikáló sejtek regenerálására. Alkalmazhatók a bőr súlyos rongálódása esetén (pl. hegeknél, vágásoknál, horzsolásoknál, cellulitisznél, különböző sugárzásoknál, égésnél, gombásodásnál, gyulladásnál, sömörnél), valamint kiegészítőként vitiligo, szklerodermina, cukorbetegség esetén a szövetek és a felhám gyorsabb regenerálódása érdekében. Külső alkalmazást ajánlunk ciszta, felhámviszketés esetén. Kitűnő antioxidációs védelmet ad a szabadgyökökkel szemben. Terméketlenség esetén a készítmény jól hat a petefészek és a pajzsmirigy működésére.

2011. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de itt az egész cikk


[link]

2011. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kb. egy évig szedtem, aztán abbahagytam terhesség miatt. Amikor mentem uh-ra, a szőlőfürtjeim még mindig ott voltak.
2011. okt. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a cisztára nem jó a barátcserje. Alaposan vizsgáltassátok ki magatokat mielőtt mindenféle gyógynövénnyel próbálkoztok. Tapasztalatból írom, nálam kiderült pco-m van, merckformint szedek
2011. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!