Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több + (halvány)teszt és 1-2...

Több + (halvány)teszt és 1-2 - teszt,időben jelentkező menses, mely nem darabos,de élénk színű, híg, majd a végére inkább narancsos barnás, mell szurkálás és mellbimbóviszketés. Maradt így valaki babás?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát igy nem!De mindenkinél mást hoz az élet!
2009. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mikor terhes lettem (akkor még nem tudtam) 2X is menstruáltam még, de olyasmit mint amit te írtál. És a mellem is elég érzékeny lett. Aztán azt vettem észre, hogy a hasam formája más. Elmentem dokihoz és nem akartam elhinni, hogy 7 hetes terhes vagyok! Mára már 8 hónapos a fiam
2009. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
biztosan, csinálj még egy tesztet, egy nagy érzékenységűt, és feltétlenül menj dokihoz, ő tudja kimondani ezzel kapcsolatban a végső szót!
2009. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok most. :( Nekem is megjött, élénkpiros volt sok de csak 2 napig tartott. Dokihoz csak a jövő héten megyek. Én már lemondtam a babáról, de visszahoztátok a reményt. A tünetek megvannak még mindig. És nekem is volt 3 + tesztem és 2 negatív Kb. egyidőben.
2009. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!