Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb mint 1 hetet kesik a...

Tobb mint 1 hetet kesik a menzeszem, de masfel hete nogyogysznal jartam csak ellenorzes celjabol, de terhessegrol semmit nem szolt. Az orvos felismerheti a terhesseget a ciklus elmaradasa elott? Vagy csak a teszt mutatja ki ilyen korai allaotban?

Figyelt kérdés
Egyebkent ma 20 perces menstruacios fajdalmaim voltak, de verzes sehol...
2009. márc. 2. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a menszi elmaradása után veszi észre az orvos, akkor is csak annyit tud mondani, hogy megvastagodott-e a méhnyálkád, vagyí sem, ált. az 5-6. héten tudnak biztosabbat mondani!
2009. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mensi előtt semmit nem vesz észre se uh-on, se kézi vizsgálattal. Mivel mensi előtt is eléggé vastag a nyálkahártya és terhesség kezdetekor is. Ha elmarad a mensi, utána egy héttel már látható petezsák, esetleg ha jó az uh készüléke, akkor benne a szikhólyag is.

Ha már egy hete késik csináltál tesztet? Érdemes lenne. Ha pozi, akkor menj el szerintem a dokihoz, ha nyugtalan típus vagy, hogy jó helyen van-e a baba. Aztán két hét múlva a szívhang miatt.

Ha nega, akkor várj még pár napot, azután menj dokihoz, ha újra negatív lesz. A doki majd tisztázza, hogy miért késik ennyit, ha egyébként nem szokott és baba sincs.

Reméljük nem jön meg és baba van a pociban!

2009. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ó ez még lehet terhesség is, persze:) Én pont most jártam így, elmaradt a menses, dokinál jártam, de akkor még nem csináltam tesztet, rákszűrésre mentem. Semmit se vett észre, 2 napra rá csináltam tesztet (egész pontosan 8.napon) és pozitív lett! köv.héten mentem vissza a dokihoz, és semmit se látott még UH-n se, csak vastag nyálkahártyát amire azt mondta, hogy ez a közelgő mensi jele.

Mondtam h pozi a tesztem, ilyet szól: hát az lehet h téved..(???)

én tudtam h ott a manó, 3 nap múlva a magán nőgyógy meg is mutatta a petezsákot és a kis bébit:)

2009. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a ciklus 23. napján voltam rákszűrésen, a doki mondta, hogy nagyobba méhem és fel van puhulva. Kérdezte, együttlét után szoktam-e vérezni, nem, akkor azt mondta, hogy babára tippel teszteljek. Két hét múlva lett pozitív. De ez valszeg alkati kérdés is lehet meg a doki tapasztalától is függ.
2009. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetsz terhes.Nekem az egész terhességem alatt volt néha, hogy menstruáció szerü fájásaim voltak.Mondjuk enyhébbek, mint a mensi görcsök.

Én ugy tudom legkorábban az 5 hetes magzatot lehet UH-n is látni.Szerintem is csinálj tesztet.Drukkolok hogy baba legyen!

2009. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Febr. 19-én voltam dokinál, mert vmi fertőzést kaptam el, alaposan megvizsgált (ultrahang, rákszűrés stb.) és azt mondta erre bizony ő kúpot nem ír fel, mert ne csodálkozzak ha nem jön meg a havim (amit febr. 23-ra nem vártam és nem is jött meg). A rákszűréses papíromra is a terhes-e kérdésnél csak sok kérdőjelet írt. Én már kezdtem beleélni magam egy ilyen jó hír hallatán a dologba, viszont a tesztjeim sorra negatívak, már teljesen ki vagyok borulva, mivel a fertőzés miatt pontosan tudom, hogy ebben a ciklusban febr. 8-án és 10-én voltunk eggyütt a párommal, azt pedig már elvileg ki kellett volna mutatnia a tesztnek, ha van ott vmi. Szerdán hívom csak a dokim, hogy nézzük meg mi lehet velem. De azért reménykedjünk... Remélem mindketten babásak vagyunk :D
2009. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!