Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt honnan tudom hogy mikor...

Azt honnan tudom hogy mikor van peteérésem? Szedtem a clostit, orvos irta fel. Most meg valami injekciót mondott h attol pontosan tudom h mikor van. A ciklus 3. napjátol kezdtem szedni.

Figyelt kérdés
ez a szuri nélkül nem lehet tudni h mikor van?és amelyik nap van,és pont az nap nem vagyunk együtt,hanem mondjuk elötte való nap,akkor is megérhet a pete?ugy tudom hogy a sperma 36 órán át életképes.ma a ciklus 14. napján vagyok.jó lenne tudni hogy mikor van peteérés.
2010. jún. 17. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A Clostit (elvileg) csak szigorú ultrahangos peteérés követés mellett írhatják fel, a te orvosod ezek szerint ezt másképp látja. Szóval: nekem a ciklus 3-7. napjáig kellett szednem 2*1-et, 11. napon ultrahang, amiből látja hány pete érett meg, és mekkorák, annak alapján tüszőrepesztő injekció 13. napon, 15. napon inszem. (tüszőrepedés az injekció után 38-40 órával következik be)
2010. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de tudja az orvosom.azt nem irtam elötte volt laporoszkópiai mütétem,ahol kiderült h a bal petefészkem nem müködik,csak a jobb.és amikor mentem ellenőrzésre,akkor irta fel a clostit,és mondta h a ciklus 3. napján kezdjem el szedni,napi 2x1-et.de az injekció nélkül is lehet tudni h mikor van peteérés?azt mondta az orvos h az arra jó h tudjam h mikor van pontosan.
2010. jún. 17. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, az injekció meghatározza, ahogy írtam, ha beadod magadnak, onnantól számított 38-40 óra múlva reped meg a tüsző. Voltál uh-on? mikor adtad be a tüszőrepesztőt?
2010. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen megnézett uh-n.de nem adtam be injekciót.félek tőle.ugyhogy mondtam neki h ne irjon fel olyat.kérdeztem h attol független is lesz peteérés.mondta h igen.csak akkor pontosan tudom h mikor.mondta h látja h hat a gyógyszer,és lesz pete érésem.mult hét szerdán fogyott el a gyógyszer.elvileg a napokba kéne lennie sztem.meg mondta h 2 naponta legyek együtt a párommal.
2010. jún. 17. 12:47
 5/7 A kérdező kommentje:
most voltam pisilni,és láttam olyan nyálkás valamit a wc papiron.az a peteérés jele lehet?lehet h ma van peteérésem?jó lenne
2010. jún. 17. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A clostyt csak szigorú uh ellenôrzés mellett szabad szedni, ahogy az elsô is írta. A tüszôrepesztôt meg nem csak azért adják, hogy tudják pontosan, hogy mikor van a tüszôrepedés (most nem inszemrôl meg lombikról beszélek, hanem sima closty-kúráról), hanem hogy BIZTOSAN megrepedjenek a tüszôk. Az injekció beadása után két nappal szintén le kell ellenôrizni uh-val, hogy valóban megtörtént-e a tüszôrepedés, mert rosszabb esetben a nem megrepedt tüszô cisztává alakulhat és akár mûtét is lehet a vége. Ettôl függetlenül természetesen magától is megrepedhet a tüszô, de felelôsségteljes orvosok nem szokták ezt a véletlenre bízni.
2010. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem tudom,nem értek hozzá.de azt mondta az orvos hogy azért van az injekció h tudjam h mikor van a peteérés.és h a szuritol függetlenül mindenképp megérik.az orvos csak tudja.de én mondtam h ne irjon fel olyat,mert én félek tőle.nem merném beadni magamnak.azt mondta ha nem jön meg,akkor menjek vissza 3 h ét mulva,ha megjön,akkor kezdjem el szedni ugyanugy a ciklus 3. napján napi kettőt.hát most kiderül h mi lesz.
2010. jún. 17. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!