Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyíregyházán megbízható...

Nyíregyházán megbízható orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, még nem voltam orvosnál. Úgy szeretném, hogy már annál szeretnék kezdeni, akinél szülni is vagyok. Néztem a kalkulátoron, hogy kb. karácsonyra várható a babám. Így mindenképp olyan orvosra lenne szükségem,aki akár karácsony estéjén is bejön hozzám, s elérhető. Segítsetek!!!!!!
2011. ápr. 14. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is gratula a babához:) Én 4 hónappal ezelőtt szültem,az orvosom pedig Vraukóné Dr. Rácz Krisztina volt. Végtelenül kedves,segítőkész és profi. A férjem is velem volt a szülésnél,végig velünk volt ő is,beszélgetett velünk. Nekem mindig a rendelkezésemre állt,ha valami gondom volt. Telefonos kapcsolatban is voltunk,ha volt valami kérdésem hívhattam éjjel-nappal. Én csak ajánlani tudom! A karácsony miatt aznban jobb lesz,ha őt kérdezed meg,erre sajnos nem tudok válaszolni. Ha kell elérhetőség,vagy lenne még kérdésed,írj privit.

2011. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dr Petróczi Otto!Nagyon jó, megbízható.Én csak ajánlani tudom.
2011. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Remélem még osztotok meg velem néhány tapasztalatot, mert ez elég kevés, s az orvosok elérhetőségei is fontosak lennének! Előre is köszönöm!
2011. ápr. 16. 18:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Bővebb infót is kaphatnék az orvosokról? Mennyiért rendel, mikor, milyen vizsgálatokat tud stb.....
2011. ápr. 20. 18:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Én mindhárom gyermekemet dr. Karászi Gyulánál szültem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Magánrendelése kedden és pénteken van du. 5 órától. De ha nagyon első akar lenni az ember, beír 3/4 5-re. Egy alkalom nála 7000 Ft, ha csinál rákszűrést is, akkor 9000. Ebben benne van az UH is, amit minden alkalommal csinál. Apuka, vagy akár minden kísérő bemehet veled és mindent alaposan megmutogat. Nagyon alapos és szeret biztosra menni. Szóval hajlamos arra, hogy ha úgy gondolja, befektessen a kórházba. De én ezt inkább előnynek érzem. Inkább, minthogy baj legyen. A karácsony nem tudom, nála hogy működik, de én egyszer a szabadnapján szültem, akkor bejött. Sőt, aznap reggel csak azért jött be, hogy megcsinálja nekem az amnioszkópiát. Most februárban pedig vasárnap szültem, baráti összejövetelt hagyott ott miattam. Mondjuk velem mákja volt mindig, mert mindháromszor gyorsan szültem.

Ja, minden alkalommal volt gátmetszésem és nagyon alapos a varrásnál is. Néha úgy tűnt, hogy tovább tart, mint a szülés.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve és amit még fontosnak tartok, nem mondja meg, mennyi egy szülés nála. Annyit adsz, amennyit gondolsz.

2011. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a legutóbbi válaszoló alapos kifejtését. Ilyen mélységekben gondoltam. Nekem ez az első babám ezért vagyok ilyen tapasztalatlan, s ezért van szükségem minél több tapasztalatra,véleményre.

Várom a többieket is.

2011. ápr. 20. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Én szívből ajánlom neked Dr Adorján Gusztávot: Csak jót tudok róla mondani. Ő most a kórház egyik igazgatója, az onkológia osztályvezetője. Nála is születtem mind a három tesómmal együtt. Nagyon emberséges, nem arogáns, alapos, és hatalmas szakmai tudással bír. Melettem volt végig a szülés alatt, utána is minden nap- amíg bent voltunk a kórházban- bejött hozzám. 10.000 a terhesgondozás, 80.000- ért szüleszt. ( legalább is két éve így volt)
2011. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én Dr. Pethő Györgyöt ajánlom. Nekem is ajánlották őt, és én meg vagyok vele elégedve. Rendes, megbízható, alapos, bármikor hívtam a terhesség alatt, mindig felvette a telefont. Egy vizsgálat nála 8.000 Ft, ha rákszűrést vagy ultrahangot csinál, akkor 10.000 Ft.
2011. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 csillll ***** válasza:

Szia!

Gratulálok a babádhoz:) Én Dr. Fábián Antalnál szültem. Csak ajánlani tudom. Genetikus is egyben. A vizsgálatokat alaposan végzi, mindent elmagyaráz és szívesen válaszol a kérdésekre. A rendelésen 10.000 ft-ot kellett fizetni minden alkalommal. Szüléskor annyit adtuk, amennyit mi gondoltunk, ő nem mond árat. Minden nap bejött hozzám, megnézett, ha szükségem volt valamire segített. Karácsony előtt szültem, nem tudom, hogy ő olyankor mit csinál, ezt majd a választoot orvosoddal kell egyeztetned.

Minden jót neked:)

2011. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én dr. Orosz Lászlóhoz járok.11000-et kér ebben uh rákszűrés vizsgálat, minden benne van. Ma voltam nála vissza, mert a kicsim abbahagyta a szopit és másik védekezésre állunk át. Felírt egy másik tablettát úgy, hogy mondta, menjek be a kórházba, kiír egy vérvételt, ami megállapítja, hogy nem vagyok e hajlamos trombózisra. Mert ha igen, akkor nem szedhetek tablettát. Mivel drága vizsgálat, a háziorvos nem fogja felírni, de ő kiírja. Nagyon fontos a következő babánál is, mert 100 nőből egy azért vetél el, mert hajlamos a trombózisra. Ezt ő mondta, mert megalvad a vér a placentában. Így már előre elkerülhető a komplikáció.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ő minden olyan vizsgálatot megcsinál, vagy megcsináltat, ami fontos vagy esetleg kevésbé fontos.

2011. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!