Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem egy megbízha...

Ajánlanátok nekem egy megbízható, kedves nőgyógyászt Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Előreláthatólag nem lesz problémamentes a terhességem, mert több alapbetegségem is van, így nagyon fontos, hogy milyen lesz a nőgyógyász, akinél szülni fogok.
2011. jún. 19. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

az én orvosom dr.Fábián Antal. szülész-nőgyógyász főorvos-GENETIKUS! nagyon megbízható, érti a munkáját.

sokan nem nagyon kedvelik, mert néha szigorúan beszél vagy valami. én ezt mondjuk nem vettem észre, mindkét terhességemnél hozzá jártam, nála szültem. kiváló, nagy tapasztalattal bír,nagyon alapos az UH vizsgálatoknál. csak jókat tudok írni róla!

ha kell megírom a magánrendelője telefonszámát.

2011. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dr. Orosz Lászlóhoz jártam. Ő is főorvos-genetikus. Ő az egyik, akinek mindenféle Uh gép van a rendelőjében, tehát soha nem küld Uh miatt sztk-ba. Nagyon kedves, mindig megnyugtat, ha baj van, volt, hogy vasárnap hívtam és akkor is válaszolt készségesen a kérdéseimre. Minden vizsgálatot kiír, még azt is, amit mások esetleg drágasága miatt nem írnak fel, ő úgy intézi, hogy a tb megcsinálja. Igaz drága, de szerintem megéri az árát. Csak ajánlani tudom!

2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani Orosz dokihoz, hogy csak akkor nem megy be a szülésre, ha külföldön van továbbképzésen.
2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem dr Benedek József volt az orvosom, én nagyon meg voltam vele elégedve. Kedves, alapos, megbízható.
2011. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem dr. Petróczy Ottó az orvosom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindent elmagyaráz alaposan, még a legidétlenebb kérdésemre is türelmesen válaszol, hisz nekem ez az első terhességem. Semmi rosszat nem hallottam róla, és a szülésnél is lehet rá számítani az ismerőseim szerint. Én karácsony idején fogok szülni, ezért választottam olyan orvost, akire ilyenkor is lehet számítani.
2011. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy színesítsem a névsort nekem dr.Ivancsó Béla a dokim. Igaz, hogy nem főorvos, de érti és szereti a munkáját. Szakmaisága mellett a megnyugtató hangja, és a humorérzéke fogott meg.
2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!