Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten dr. Barna István...

Budapesten dr. Barna István mennyit kér egy szülésért (Szent Imre kórház)? Milyen a gyermekágyas részleg? Minden szobához van fürdőszoba, úgy mint más osztályokon? 1 hónap múlva szülök ott és nagyon érdekelne minden válasz.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2009. júl. 13. 08:22
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én a fiánál, Barna Péternél szültem két éve szeptemberben, és most október végére várjuk a tesót. Mi az asszisztenst kérdeztük a Barnamedben, hogy mennyit szokás adni, és azt mondta, hogy a rendelési díj 10szeresét szokták adni. Akkor azt hiszem ez 6000 Ft volt, és mi 70000 Ft-ot adtunk, plusz egy üveg bort a megismerkedésünk évjáratából - a rendeléseken ő mindíg említette a borozást. Szerintem az apukájánál is hasonló a tarifa, esetleg egy kicsit magasabb. A gyerekágyas részleg kultúrált, én egy egyágyas szobában voltam, mert Julcsi születésekor az volt csak szabad, volt hozzá fürdőszoba, tiszta, kultúrált volt, kellemes élményem van onnan. Sok sikert, könnyű szülést!

2009. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fix árat kér a szülésnél,vagy annyit adsz amennyit gondolsz??
2009. júl. 21. 17:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint a Barna István fix áras-e??
2009. júl. 21. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 4 éve szültem nála.Akkor 40 ezret adtunk.Vizsgálat akkor is 6000 körül volt, tehát nem a 10x-ét adtuk.

Igaz annak idején én nem kérdeztem rá tőle hogy mennyiért vállalná, de komolyan mondom nagyon örült ennek az összegnek is.Olyan kedves volt.Én adtam neki oda a pénzt mikor megvizsgált hazamenetel előtt.Kinn a folyosón találkozott a férjemmel és még meg is köszönte neki.Férjem meg nem is tudta mit köszön meg neki, mert nem tudta hogy én már oda adtam a pénzt.Jah és császáros szülés volt.

2009. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!