Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan sokat hallani olyanról,...

Olyan sokat hallani olyanról, hogy valakinek kivizsgálás nékül felírják a clostit, ez igaz? Ismertek ilyet? Vagy csak legenda?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, hogy nekem nem írná fel, mert az igazából genetikai rendellenésség esetén segíthet és ezt ki kell vizsgálni és nekem nem az van. De szerinte most nagy divat lett, és már mindenki ezt kapja ha nem jön össze a baba amikorra akarták.

Nekem ki kellett venni az egyik petevezetékem és ezért kérdezetem rá a műtét után, hogy esetleg ez majd segíthet, ha nem jön össze, szóval közvetlen tapasztalatom nincs még. Mi még a természetre bízzuk a dolgot, de még várunk.

2011. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első dokim bizony felírta mindenféle komolyabb kivizsgálás nélkül, és ahogy később bebizonyosodott ne is szedhettem volna, és örülhetek, hogy lett babám. Pedig ahol lakom az egyik legelismertebb dokihoz jártam, magánrendelésre:(
2011. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most legutóbb így irta fel a dokim,félidőben voltam nála látszott az uh-on hogy egyáltalán nincs peteérésem.A tüszőjeim még a 10 mm-t sem érték el és félidőtől olyan fájdalmaim voltak,hogy néha még menni is alig bírtam.Én már szedtem 2,5 évvel ezelőtt is amikor a kisfiammal sikerült teherbe esnem. Akkor progeszteron bajom volt.Tudom,hogy ez így nem helyes, de bízok az orvosomban főleg,hogy genetikus is.
2011. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így írták fel. Azóta már másik orvosom van aki szerint nem szabad lett volna. Mindenképpen kivizsgálásra van előtte szükség, mert akár trombózist is okozhat.

Szerencsére csak egy ciklusban és 5 napig szedtem napi egyet.

2011. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is különösebb kivizsgálás nélkül írta fel a doki. Elmondtam, hogy egy éve nem jön a baba. Rám nézett, konstatálta, hogy igen-igen túlsúlyos vagyok, biztos attól nincs pém és felírta. Azokban a hónapokban, amikor szedtem, nem volt pém, de utána igen (mondják elhúzódó hatása van), és baba is lett, csak sajnos elvetéltem. Amint lehet, újra szedni fogom!
2011. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!