Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biokémiai terhesség esetén is...

Biokémiai terhesség esetén is nő a HCG szint? Ennek is vannak konkrét terhességi tünetei is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a biokémiai terhesség?
2011. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhességenek nevezik azt, amikor létrejön a két sejt egyesülése, elkezdődik a beágyazódás, de valami miatt nem tud rendesen beágyazódni, és a terhesség menstruáció idején és formájában megszakad. Elkezd termelődni a HCG, de mivel leválik a nyálkahártya, ez abbamarad. Ezért nem érdemes a nem várt előtt tesztelni, mert csak ideges lesz az ember lánya tőle. Tudom, hogy nehéz kivárni, én is türelmetlen vagyok.
2011. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor, ha már túl vagyok a nemvárt napján és erősödik a csík, akkor nem lehet hogy csak biokémiai terhességem van?
2011. ápr. 15. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha erősödik a csík, akkor bizony baba van! Gratulálok!
2011. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most egy kicsit megnyugodtam. :-)
2011. ápr. 15. 14:15
 6/8 sumergo ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy amíg "csak" teszttel mutatható ki a terhesség, mert UH-n még max kicsi petezsák látható, addig minden terhességet biokémiai terhességnek neveznek. Ha már ver a szíve, onnantól rendes terhesség. Lombikos vagyok, így nevezték ott.Tehát biokémiai terhességnél nő a HCG szint, mert az teljesen normális korai terhesség.

11 hkm

2011. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Kedden kiderül hogy mi a helyzet. :-)
2011. ápr. 17. 08:07
 8/8 A kérdező kommentje:
4-5 hetes terhességnek megfelelő petezsákot látott a doki az uh-n. :-D
2011. ápr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!