Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt MA POZITÍVAT, és...

Ki tesztelt MA POZITÍVAT, és mikorra nem várta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ma már megerősítő pozit teszteltem, tegnapra volt az első! Bár én még mensi előtt vagyok, ma vagy holnap nem kellene megjönnie! Remélem nem is fog! Erősödni látszik a tesztem!
2011. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én! Pár másodperc alatt pozitív lett a teszt, egy hete kellett volna megjönnie.
2011. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Imádlak benneteket, és gratu! Első mivel teszteltél?
2011. ápr. 15. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem jövő kedden lenne esedékes a menzesz, ma reggel 10-es érzékenységű teszttel halvány pozitív lett. 9 vagy 10 nappal vagyok ovu után.


Előttem válaszolóknak gratulálok :)

2011. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mindenkinek gratula!

Hát én legelőször Lily-vel teszteltem, de mivel 1 perc múlva nega volt otthagytam. Este láttunk rajta egy halvány csíkot, de mivel nem tudtuk mikor jött ki, időntúlinak tekintettük! Másnap reggel Gabrielen, annyira halványan,hogy szellemcsíknak hittem, volt valami! Tegnap délután x-epil és Gabriel, halvány, de jól kivehető volt, ma reggel Lily már erősebb. Tehát erősödik a kicsikénk!

És te kedves kérdező?

2011. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én holnapra nem várom. Most vettem tesztet, holnap tesztelek, egyelőre magas a hő, menzinek semmi jele, pedig én előtte 2 nappal már pöttyözni szoktam. Holnap reggel tesztelek.

DE: a gyógyszertárban csak MediLab és Gravi HCG volt. Én a Gravit vettem. (Mindkettő 25-ös.) Gravi holnap kimutatja?

2011. ápr. 15. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, tehát holnap lesz pontosan a 14. nap!
2011. ápr. 15. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Na teszteltél?

A gravi HCG egy nagyon jó teszt.

2011. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sziasztok!Én hétvégére nem várom,remélem nem is jön.Vannak már pozitív tesztjeim,javarészt clearblue,ma reggel azonnal pozitív lett:)Viszont aggaszt,hogy ma délután már nyúlós krémszerű valami van odalenn.Eddig csak fehér krémes volt,de remélem nem lesz ebből mesi!Nektek milyen alul?

Gratula a pozi tesztekhez:)

2011. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjött. Nagyon szomorú vagyok :(
2011. ápr. 18. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!