Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki régóta...

Van olyan, hogy valaki régóta próbálkozik teherbeesni, és még sosem tesztelt életében pozitívat?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül :-)

Többen vannak, akik teszteltek már pozitívat, de mégis megjött, vagy elment a magzat sajnos.

De mi az, hogy az én szervezetem nem tud soha egy pozitív tesztet produkálni? Nem értem, úgy érzem, mintha valami gnóm lennék, aki erre képtelen. van más is így?


2011. okt. 17. 10:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én sem teszteltem még pozitívat bő két és fél év próbálkozás után.

De nem hiszem, hogy annak jobb, aki pozitívat tesztel, aztán két napra rá mégis megjön. Hiszen csak beleéli magát, hogy na végre, aztán még jobban hoppon marad.

2011. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok!Mi még "csak" 8hónapja próbálkozunk,eddig sikertelenül.Már nagyon vágyok egy kisbabára,de sajnos valamiért nem akar összejönni.Néha már azt hiszem,hogy nekünk soha nem lesz babánk!
2011. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én 1x teszteltem pozitívat, de elment sajnos. :( azóta megfogadtam második mensi kimaradása után tesztelek csak!
2011. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát igen, ezzel nem vitatkoznék, hogy rosszabb érzés lehet, hogy a pozitív teszt miatt beleéli magát a sikerbe, és utána csalódik, de szerintem a reménységem viszont több lenne, hogy képes a szervezetem arra, hogy teherbe essen, csak valamit rendbe kell benne tenni, hogy ku tudjam hordani a magzatot. Mi is most lesz majd 2 éve hogy küzdünk a gyerekért, de nem is értem, hogy hogy lehet ez, hogy nekem sosem termelt még HCG-t a szervezetem. Na mindegy, fő az optimizmus, úgyhogy nem erre nézünk, hanem várjuk azt a két csíkot, mert csodák márpedig kell, hogy legyenek!
2011. okt. 17. 10:52
 5/25 anonim ***** válasza:
És kérdező kiderült már hogy mi a gond nálatok?
2011. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

szerintem menj el endokrinológushoz ott sok mindenre fény derül, mi is azt hittük hogy minden rendben van velünk aztán kiderült hogy magas a prolaktinom az pedig gátolja a baba megtapadását és lehet már többször is voltál terhes csak nem maradt meg sose és így nem is tudtál róla.

mi 2 éve próbálkozunk és 1x sikerült is, de elment.

10:50es voltam.

2011. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát találtak magas tesztoszteront másfél éve, de rendbe is tették, még most is csinálom a terápiát rá, nem hagytam abba. A többi hormonom viszont totál rendben van. Illetve volt még egy magas CA125 értékem,ami egy tumor marker, és ebből gyanakodtak endometriózisra. Volt ezért műtét, (lapar) de nincs endometriózis. Minden rendben nálam, átjárható vagyok. Aztán, ezt tovább senki nem feszegette, hogy miért magas ez az érték. Bár, most, hogy így nektek írok, (most jutott eszembe ez a CA125 történet, eddig én is elfejeltettem) amikor elmegyek meddőségibe tuti, hogy ezt nem engedem annyiban hagyni. Azt is olvastam, hogy ezt baktériumok, gyulladások miatt is lehet magas, és nekem bizony nem egyszer volt!! Lehet, hogy ezeket kéne sok pénzért kitenyésztetnem, ilyen vizsgálatok még nem voltak. Sem egyéb összeférhetetlenségi, de arra megyek köv. ciklusba Debrecenbe.
2011. okt. 17. 11:17
 8/25 A kérdező kommentje:
aha szóval a magas prolactin mellett is nehéz pozitívat tesztelni. Minden jót nektek, legyen mielőbb rendben a prolactinod!
2011. okt. 17. 11:17
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi több mint 3 éve próbálkozunk. Épp előtte a kórházban lett 1 pozitív tesztem, amit nem értettem, hisz védekeztünk.. Sokáig nem jött meg, esküvő előtt álltunk, nem akartam, h. esküvő napján jöjjön meg. Nem is volt semmi. Azóta sose volt pozitív. Utoldó negatív tesztelésem áprilisban volt, egy lombik után. Akkor voltam vérvételen, termelődött a HCG, csak lassan. Méhen kívülim volt... Azóta nem is mertem tesztelni...
2011. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Terheléses vércukorvuzsgálaton voltál már?Nem vagy IR (inzulinos)beteg?Mert az is meggátolja a beágyazódást és sokan nem is tudnak erről pedig egyre több az ilyen beteg.
2011. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!