Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem jan.21-én jött meg....

Menzeszem jan.21-én jött meg. Utána rendesen 1 hétig megjött febr.3-án is. Azóta semmi. Párommal védekezés nélkül szerelmeskedünk. Tesztet febr.26-án csináltam, sajnos negatív. Akkor most mi a helyzet Velem?

Figyelt kérdés
Az alhasamban szoktam szúró fájdalmat érezni, mintha izomlázam lenne. És nagyon levert vagyok.
2009. márc. 3. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23. ciklusnapon még ha terhes is vagy az lett volna furcsa, ha már mutatja a teszt! nyugi és még egy hét türelem!
2009. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért jött meg újra a menzeszem alig 2 hétre újra az előző után? És most melyikhez kell számolnom?
2009. márc. 3. 09:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem: pozitív lett!!!!!!!!!!!!! Ugye akkor biztosan állapotos vagyok?
2009. márc. 3. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki tudja megmondani, hogy most a január 21-ei vagy a február 3-ai menzeszemből tudom kiszámítani, hány hetes terhes vagyok?
2009. márc. 3. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!