Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc-ban 2 hétig védekezés...

Márc-ban 2 hétig védekezés nélkül szexeltünk. A tesztet negativ lett! Ápr-ban megjött kisebb mennyiségben és rózsaszines volt. Reggelente hányingerem van, kézzsibbadás, orrvérzés, hiztam, sok dologtól undorodom, hirtelen leszek kivános! Terhesség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
tesztelj, mi ezt nem tudjuk megmondani
2010. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem teszteltél, akkor minél előbb tedd meg! ha mensi után teszteltél már, akkor valószínűleg nem baba, akkor viszont mindenképpen vizsgáltasd ki magad, mert ezek nem jó jelek, akkor valamilyen betegség lehet a háttérben.
2010. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az áprilisi után még nem teszteltem azt hittem hogy fel vagyok fázva mert a tünetek csak most kezdtek jelentkezni!Majd holnap reggel tesztelek

2010. máj. 14. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Várjuk az eredményt!
2010. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Van baba?
2012. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!