Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez a káosz most...

Mi lehet ez a káosz most velem? Légyszi Megnéznétek a görbém? Nagyon meg vagyok ijedve?

Figyelt kérdés

Megpróbálom vázolni a tanácstalanságom.

Több mint egy éve próbálkozunk és a testem mindig pontosan jelzett nekem. A hőm felugrása után mindig 2 nappal lett pozitív az ovu teszt, így azt egy idő után már el is hagytam. Most is így volt. 10. napon jött a leesés, legjobb tojcsi nyák, ovu fájdalom. Így a 12-13 napon még rásegítettünk a babára. Majd a 15. napon jött a mell égés(ami azelőtt sosem volt).Itt még tojcsi nyákot jelöltem, de azt reggel láttam csak és valószínű az együttlét miatt láttam.Majd egy újabb felugrás a hőmben. A mellbimbóim ha "fáznak" teljesen kifehéredik a tetjük(ilyet se láttam még olyankor mindig inkább sötétebbek voltak). Majd észrevettem ha leveszem a melltartóm akkor olyanok mintha korpa lenne rajtuk. Hámlottak. Két napig ismét olyan fájdalmam volt, mint tüszőrepedés előtt. Semmi nyák. Hétvégén a párommal fürdőben voltunk, mikor levettem a fürdőruhám szinte szabályosan darabosan hámlott fel a mellbimbóm. A belső lázas érzés a mai napig megvan. A méhem nem fáj, mint bármikor ilyenkor. Nem érzek húzódást. Néha egy ponton a méhem bal oldalán érzek egy nyomás érzést, mindig ugyanott. Folyáspm a peteérés(már nem tudom mikor volt) óta ma reggel volt, de azóta sincs. Nagyobb az étvágyam és fáj a derekam.


Nézzétek meg légyszi a hőm. Mit láttok benne? Én most már azt sem tudom mikorra várjam a mensit? Kétszer volt peteérésem?

Tegnap a tesztem(25-ös) teljesen negatív volt.

Segítsetek, mert már másra nem is tudok gondolni csak arra, hogy valami bajom van megint és biztos nem baba.

Csak az a biztos hogy ma van a 22. napom. És a programok is mindig máshová teszik a pémet.:(


[link]


2009. márc. 3. 09:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi annyian vagyunk itt segítsetek.:( Tudom hosszú, de ez a hónapi teljes képem.
2009. márc. 3. 09:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet nem olvastam elég figyelmesen (vagy az volt a baj hogy nincs rajtam a szemcsim, akkor bocsi)de hány naposak a ciklusaid?

1. Miért nem mérted minden nap a hődet ha már hőmérőzöl?

2. A 21. napon szerintem túl korai a tesztelés.

3. A "tojci nyák" ahogy te írtad nekem pl. a legutóbbi ciklusomban a 12-16. napig tartott.

Hát hirtelen ennyi jutott eszembe nem tudom segítettem-e valamit de kérdezz nyugodtan.

2009. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál. 26 naposak a ciklusaim. És hétvégente azért nem mértem, mert általában elég korán van a mérési időm(4,50-5,50). Én hétvégére saccoltam a peteérést és mivel mindkét nap együtt voltunk gondoltam nem fontos.

Nekem a tojcsi nyák mindig 1 max 2 napig van. Így ez is belefért a hétvégi peteérésbe. De most a hőm itt a végén.

Ha nem lenne ez a fura dolog a melleimmel biztos megint tampont vennék, de ezt meg abszolút nem értem.

Sajnos 11-én már a meddőségibe megyek. Talán azért vagyok ennyire türelmetlen, mert ilyen jeleket még sosem láttam. És a mellbimbó hámlást kifehéredést a párom is látta, tehát nem én beszéltem be.

2009. márc. 3. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, a melltünet és a derékfásás szerintem babát sejetet, a teszt korai, ráadásul nem is elég érzékeny, szerintem pár nap múlva ismételd meg egy 10-es qupido-val, drukkolok!!!!
2009. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a 10. napodon volt a peteérés, szépen látszik a felugrás.A tesztelés még szerintem korai volt.Várj még 1-2 napot.Sok sikert!
2009. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. És elnézést, hogy már 2 napja a görbémmel kergetek mindenkit az őrületbe. De azt hiszem mindenki ismeri ezt az érzést, aki már több mint egy éve itt van és ráadásul fura tüneteket produkál.
2009. márc. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!