Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most van peteérése...

Szerintetek most van peteérésem? Megnéznétek a görbém?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 6. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát most biztos nincs. A hőd teljesen lent van. Viszont hamarosan következhet. Ha olyan hőt mérsz, ami az előző hat napon mértnél magasabb, akkor aznap érdemes akciózni, akár még reggel is (Pl. ha holnapra esik, és otthon vagytok, és nincs nagyobb gyerek láb alatt...)

Tehát ha holnap 36,6-nál magasabbat mérsz, akkor.

2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem!

Én eddig teljesen abban a hitben voltam hogy amikor a hő leesik akkor kell akciózni...bár még csak ez a második hónap hogy hőmérőzök!

Tehát ha jól értelmezem,az jó hogy most le esett,de,vissza kell mennie 36.6köré,és akkor kell akciózni! Ugye? :)

Nincs nagyobb gyerek,még csak az elsővel próbálkozunk..már lassan egy éve!

Köszönöm a választ! :)

2011. aug. 6. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy valamikor a leesett és a megemelkedett környékén szabadul ki, de hogy pontosan mikor, azt nem tudni, csak ha UH-ra vagy kötve.

Viszont a megemelkedettből lehet visszafelé következtetni, mert ugye előre nehéz. :o)

A petesejt 12-24 órán át életképes (bár néhányaknál ez kevesebb), így célba érhetnek a friss katonák. Persze az is jó, ha már előtte várakoznak, hiszen 3-5 napot életképesek, de ez is csak egy átlag. Lehet, hogy van, akinél ez kevesebb...

Hajrá!

2011. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor emelkedik meg a hő, amikor már kiszabadult a pete, ezért a hőmérőzéssel csak utólag lehet megmondani, hogy megvolt a peteérés. Ha szabályos a ciklusod akkor valószínűleg mostanában lesz. Szerintem most próbálkozzatok 2 naponta és akkor tuti nem maradtok le róla.
2011. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!