Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz még jobb is? El vagyok...

Lesz még jobb is? El vagyok keseredve, első colostyi hónapom, voltam vérvételen progeszteron szint rendkivül alacsony egyenlő a nullával.

Figyelt kérdés
Van már egy gyermekem aki most 2,5 éves de nagyon szeretnénk még gyermeket,mindig is 3-4 gyerekre vágytunk.
2011. ápr. 15. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
closzti melle kell szedni vagy duphasztont,vagy ultrogestrant,mind a ketto egy progreszteron keszitmeny!!mert mar maga a closzti vekonyitja a mehnyalkahartyat,es eppen azert a ciklus masodik feleben pe utan kell szedni,de ha engem kerdel en az ultrogesztrant ajanlanam,mert az erosebb
2011. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ne keseredj el! Kövi hónap biztos jobb lesz!

Nekem nem néztek progeszteron szintet, úgyhogy azt nem tudom, milyen volt nekem, csak azt, hogy amikor szedtem a clostit két hónapig, nem jött baba, de utána hónapban megfogant. :) Mondják, hogy a closti hosszabb távon hat.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is closty-t szedtem. Nekem sem nézték a progeszteron szintet. Mi is a második babát szerettük volna mikor kiderült hogy nem igazán van peteérésem. Az első hónapban már volt tüszőm 3 is de nem voltak elég fejlettek. A második hónap closty után most 11 hetes terhes vagyok. Úgyhogy kitartás nem lesz probléma. Szorítok!!!!
2011. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!