Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes, ha...

Lehet a barátnőm terhes, ha nem mindig védekeztünk megfelelően, de soha nem "mentem" el benne,?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem tudunk elmenni, mert a szülők.......

4 negatív teszt, és 4 normális menstruáció. Terhességi ünetek relatívak.

bármire rá lehetne fogni, hogy tünet...


2011. ápr. 16. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhes még lehet attól, bár kicsi az esélye nagyon, szerintem.

4 negatív teszt, 4 menstruáció azt jelzi elég egyértelműen, hogy a barátnőd nem terhes!!!

Tüneteket pszichésen tök könnyen lehet produkálni.

2011. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mert a szülők?

Én ezt egyszerűen azért nem értem, mert ha ahhoz elég érettnek érzitek magatokat, hogy szexeljetek, akkor ahhoz miért nem, hogy a szülők elé álljatok és tőlük kérjetek tanácsot és segítséget.

Amúgy a szülők sem ostobák, ráadásul nem csak akkor "csinálták", amikor a barátnőd megfogant...

2011. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:) Remélem nem terhes.

Szülő ismeri az orvost és nem örülne neki...

2011. ápr. 16. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szülőként támogatnám a lányomat,egy nőgyógyászati látogatásban,és megfelelő fogamzásgátlásban!Akkor lenne esélye normális kiegyensúlyozott szexuális életre(ha már egyszer itt tart)nem pedig tudatlanul,kétségek közt,rettegve tenni ugyanezt.TESSÉK MEGFELELŐEN VÉDEKEZNI!Ez mindkettőtök érdeke.
2011. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!