Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kéne szednem, ha nincsen...

Mit kéne szednem, ha nincsen egyáltalán peteérésem?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 40 naposak. Viszont már január óta nincsen peteérésem. Hőmérőzők és így tudom. Sőt eddig mindig volt nyúlós átlátszó folyásom, de most az sincs. Esetleg mit tudtok ajánlani? Szeretnénk kisbabát minél előbb!!!!!!

Köszi a segítségeteket!


2011. ápr. 17. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem egy kicsit túlparázod ezt,nem kellene sem hőmérőzni,sem nézegetni anyákod,csak szeretni egymást a pároddal...egyébként keress fel egy dokit és az meg tudja állapítani,hogy tényleg nincs e peteérésed és akkor kapsz rá gyógyszert....
2011. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Keress fel egy nőgyógyászt a problémáddal, ő majd megtalálja neked a megfelelő kezelést.
2011. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyogyszert csak ugy szedni nem ajánlott, legjobb hogy ha nogyogyaszhoz fordulsz . De olvastam valahol hogy a méhpempö segiti a peteérést, jo hatással van a nöi hormonokra. Mi egy éve probalkozunk de még semmi eredmény.Elkezdem fogyasztani a mlhpempöt, remélem lesz eredmény.
2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért írta az első válaszoló, hogy ne hőmérőzz, ne figyeld magad! Ha nem tetted volna, akkor nem is tudnál róla, hogy nincs peteérésed! Úgyhogy jól tetted, hogy mérted a hődet, továbbra is mérd! És mivel kiderült ez alapján, hogy nincs peteérésed, én azon nyomban elmennék helyedben a nőgyógyászhoz és elmondanám neki. Biztos segítene ezen! Mielőbb babásodást kívánok Neked! Na meg persze magamnak is! :)
2011. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok!Akkor én valószínű,hogy rosszul működöm,mert volt hogy mértem magam hónapokig,és semmilyen változás nem volt,ezek szerint nekem sem volt peteérésem???Érdekes,mert abban az egyik mért hónapban fogantak az ikrek:D!Minél jobban rágörcsölsz a babára ,annál inkább nem jön:(Aki kínlódok már 1- másfél éve azt nagyom megértem,hogy méreget.Nekem 5 év után jöttek az ikrek,és utána még sorba 3:)!
2011. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és még valami ,a 2 terhességem mensi előtt 2 nappal fogant:),ezt onnan tudom,hogy a férjem külföldön melózik és csak akkor volt itthon...
2011. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,mi lett veled voltál orvosnál?
2012. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!