Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel szoktam mérni a hőmet...

Reggel szoktam mérni a hőmet de most megnéztem az imént is (18:05). Mérvadó, hogy kevesebb, mint reggel? Akkor most "végleg" leesett?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, reggel még szép magas volt a hőm (36,9). Múlt hónapban is csak a mensi napján reggel ment le, ez jelen esetben a holnap reggel lesz. Ám gondoltam egyet az imént és megmértem, 36,5 volt. Ez akkor most azt jelenti, hogy holnap reggel is ekörül lesz és nincs baba? Help!!:))
2009. márc. 3. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A történet ébredési hőmérsékletről szó, a napközben mért hőnek nincs igazán jelentősége.
2009. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne méregess össze-vissza, csak összezavarodsz. a reggeli hő a mérvadó, úgyhogy reggel megtudod mi a helyzet!
2009. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké-oké, értem én!:) Reggel is mérek, csak gondoltam jelent valamit de ezek szerint semmit... Köszi a válaszokat!
2009. márc. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!