Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam egy terhesség...

Tegnap csináltam egy terhességi tesztet, de negatív lett. Ma reggel ismét megnéztem volt rajta még egy csík. Ez jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ez egy vizeletsugaras teszt. Lehet, hogy hamis az eredmény, mert a vizeletsugár a tesztablakot is érte véletlenül? Vagy azért jött ki még egy csík később, mert mielőtt betettem volna a csomagba, hogy kidobom, lemostam vízzel? Aztán elfelejtettem kidobna, ma reggel néztem és egy vékony, de jól látható erősségű és görbe 2. csík van a T betűnél. Szerintetek ez lehet pozitív? Mért lett görbe?
2009. júl. 12. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Két esélyes a dolog:

1;a teszt eredményt általában1-5 perc alatt lehet leolvasni, teszttől függően. Egyes tesztek több óra után adhatnak hamis pozitív eredményt, nálam ez történt a gabi nevűvel. De ha nem jön meg, öt nap múlva csinálj még egyet, és az már biztos pozitív lesz. Nekem háromból két gyerkőcnél egy napos késésnél még negatív, öt nap után pozitív lett, igaz elég halványan.(lily a rossmanból)

2;babád lesz, de lásd a fenti sorokat. Remélem segítettem, írj, hogy mi lett végül! Üdv: Adél

2009. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, holnap reggel megismétlem és megírom majd.
2009. júl. 12. 10:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki, csináltam most még egy tesztet és a teszt ablakban egy nagyon-nagyon halvány 2. csík megjelent megint. De alig látható, csak ha nagyon megnézed. Lehet, hogy csak odaképzelem már?
2009. júl. 12. 11:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és vékonyabb is mint a másik. Nem kellene egyforma vastagságúnak lenni a kettőnek? Ezért mondom, hogy lehet nem is pozitív. Szerintetek?
2009. júl. 12. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez valószínű a helye. Ez negatív.

Vagy nem vagy terhes, vagy csak kevés a hcg-d és ezért lett ez negatív, és pár nap múlva pozitív lesz egy másik teszt. Ha baba van, a megadott időn belül ki kell mutatnia a babát.

Minden jót! Drukk a babához!

Egy kismama

2009. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen tesztel csináltad? Várj még 1-2 napot és csináld újra.
2009. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

lehet pozitív. szerintem akárhogyan le lehet pisilni, akármeddig várni, ha nem vagy terhes, nincs ott semmilyen csík.

azoknál, akiknél halvány csík ellenére később megjön, azoknál valószínűleg korai vetélésről van szó.

2009. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint szia! Megértelek, én is nagyon vártam a babáimat! Az elsőnél tíz éve a preg-color nevű egyből pozitív lett, a két kicsinél a második teszt elég halvány. Én is azt hittem hogy csal a szemem, de itt a két gyerek! Még egy tipp: Ha terhes vagy , a reggeli hőd minden reggel 36.8 és 37 fok között beáll egy értékre. Nálam ez az első volt, és az aktuális vérzés meg a negatív teszt utáni naptól mértem. Sok sikert!
2009. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A DM-ben vettem a tesztet, nem valami ismert tesztek, legalábbis még nem olvastam a nevüket itt. Az egyik: One minute test (csak ennyi van ráírva), a másik neve pedig Direct. Reménykedem és 1-2 nap múlva újra próbálom. Most nem reggeli vizeletből csináltam egyiket sem, de holnap vagy holnap után abból fogom.
2009. júl. 12. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
szia!nekem 20 perc után lett nagyon halvány pozitív.azt hittem szellemcsík,pár nap múlva erősebb lett a csík.remélem te is így jársz!!sok sikert!!!!
2009. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!