Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki peteérés alatt...

Valaki aki peteérés alatt vérezget? Ez normális? Most tapasztalok először ilyet.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt már ilyen tüszőrepedéskor. Minimális és 1 napig tartott. Jó jel, mert átjárható a petevezetéked.

Sok sikert!

2011. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen egy párszor. Egy ideig aztán nem volt, most utólag meg újra volt! Nem tudom ez amúgy mitől függ!

Az első válaszoló megnyugtatott azzal, hogy átjárható a petevezeték! :) Remélem igazad van!

2011. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én orvostól tudom ezt az infót, hát csak igaza van......
2011. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Akkor biztos úgyis van, ha doki mondja! Ennek nagyon örülök akkor!

2011. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok:) köszi a válaszokat.Nekem ez már a negyedik nap.Ez is normális?
2011. ápr. 18. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

16:11-es vagyok.

Azt nem tudom, hogy normális-e ennyi ideig vérezgetni, viszont azt tudom, hogy nekem most volt először ilyen ovuláció után: először egy kis rózsaszín a wc papíron, azutáni nap egy erős szúrás és a következő nap egy halványbarna pecsét wc papíron...nem tudom normális dolog volt-e. És 1 héttel mensi előtt már jöttek a pecsétek, de kevéske és halvány, ilyen se volt még, lehet most nálad is ez lesz. Végül volt vérzésem, hamarabb jött, de kevés! 1 nap alatt elmúlt. A hőm meg nem akar leesni, úgyhogy nem tudom mi van, én holnap megyek dokihoz és kiderül remélhetőleg.

Szóval lehet, veled is ez lesz, mint ami most velem történt. Nálam ez nem megszokott volt, mert soha nem volt ennyi pecsételgetésem egy ciklusban mint most, nem tudom az okát! Volt úgy, hogy 1 csepp ovulációkor régebben, de az csak annyi volt és kész. Most meg több nap is láttam ilyet, úgyhogy ez nem tudom már mi, én sem.

2011. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is tart, inkább beszélj az orvosoddal, nehogy hormonprobléma legyen. Sok sikert!
2011. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!