Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Van még...

Megnéznétek a görbém? Van még remény?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 4. 08:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Péntekre nem várom,ma vagyok a 26-odik ciklusnapomon.A ciklusaim 28-31naposak.Az baj ha van kis krémes folyásom?Lehet még babo?Miért ugrott fel ma 37-re?A babatervezök oldalát már néztem.
2009. márc. 4. 08:07
 2/8 A kérdező kommentje:
És a ciklus .hu mikor húzza be nekem a vizsintes vonalat?
2009. márc. 4. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt és van is fehér krémes folyásom és jó a görbéd szerintem!!


5 hetes terhes és egy 9 hós kisfiú anyukája :)

2009. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj el sem hiszed hogy mennyire megnyugtattál.Köszi.De azt mondják hogy az nem jo ha ilyenkor valaki nem száraz.Hétfön meg volt tojásfehérje folyásom is,arra is a mensit mondják:(
2009. márc. 4. 08:11
 5/8 A kérdező kommentje:
És görcsöltél a nemvárt elött?
2009. márc. 4. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:

nem görcsöltem, és most sincs semmi bajom. csak néha érzem a hasamalját és kész.

az első terhességemmel görcsölgettem, sőt még tampont is tettem be, mert azt hittem megjön és nem.

Azzal ne foglalkozz ki mit mond, hogy nem jó a fehér folyás. Nekem is van minimális és kismama vagyok. minden terhesség minden nő MÁS!

majd írdd meg hogy alakul a helyzeted. sok sikert.

2009. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is rendben van a görbéd:) Én sem voltam száraz, sőt mindig azt éreztem hogy 'vm folyik' és ilyenkor szaladtam a wc-re mert azt hittem megjött.

Ha minden igaz 5 hetes vagyok én is.

2009. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nektek gratulálok a babákhoz.Oké majd megírom.Már 7 honapja probálkozunk:(
2009. márc. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!