Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Van remény?...

Megnéznétek? Van remény? Mikor volt pé. , mi az a nagy zuhanás, és van-e esély a babára, és mikor érdemes tesztet vennem?

Figyelt kérdés

Ez az 1. mérős, teás hónapom, ezért elnézést, hogy sokat kérdezgetek. Amúgy, ami furi, tegnap este óta megint előjött az az állandóan pisilni kell érzés. Nem vagyok felfázva. Lehet tünet?

[link]


2009. aug. 1. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

En azt hiszem, hogy 27-en volt peteeresed, tehat a nagy holeesest koveto napon. Ha igy volt, akkor ez meg csak az 5. dpo napod, ha van baba, akkor meg kb 4-5 nap mulva fog beagyazodni. Terhestunetet, mint a gyakori pisiles csak azt kovetoen lehet altalaban erezni, mert akkor kezd majd el novogetni, duzzadni a mehed, kezdodik a hcg termelodes, illetve az alhasi verboseg.

Ha tenyleg 27-en volt peteeresed, akkor 9-10-e korul kellene nem megjonnie a mensidnek, ha 10-ig nem jon meg, akkor mar erdemes tesztelni.

En ezt latom belole, de lehet, hogy tevedek, mert nem kellett sokaig homerozni, majd biztos jonnek tapasztaltabbak es segitenek neked.

2009. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én is 27-re gondoltam, de már nem vagyok semmiben se biztos. Remélem, már nem nagyon fog ingadozni a hő, esetleg felfelé.
2009. aug. 1. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso es egyetlen valaszolo vagyok.

Van mar valamilyen fejlemeny? Tudom, hogy elvileg meg mindig mensi elott vagy, de erzel valamit? Es hogy alakul a hod?

2009. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon rendi vagy, hogy érdeklődsz.

Hát, szerintem mensi lesz. Semmilyen tünetem nincsen, a hőm meg tegnap óta lefelé indult el. Na, ez van, majd jön egy új hónap, új lehetőséggel.

[link]

2009. aug. 7. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!