Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációm volt 12 napja,...

Inszeminációm volt 12 napja, ma reggel csináltam egy tesztet és sajnos negatív lett. Ez már biztos eredmény? Nincsen baba?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék azok véleményére akiknek inszem volt, hogy ők mikor teszteltek először?

És ha pozitív lett a teszt az inszem után mennyi nappal volt??


2009. márc. 4. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én inszem utáni 12.-dik napja teszteltem,de nega lett.Rá két napra(14.-dik napon)pozitív lett a tesztem.Ne keseredj el,még baba lehet belőle.Korán teszteltél.Sok sikert!Majd írd meg at eredményt!
2009. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt inszemem szerencsére,de van 3 gyerekem.Nyugodj meg,szerintem korai volt még a tesztelés.

A tesztek a beágyazódás után 7-10 nappal mutatják ki általában a terhességet.De ez a szervezet HCG hormon tartalmától függ.Normál esetben a 3-ik héten fejeződik be a beágyazódás.Ha inszemed volt,akkor ez lecsökken kb 1 hétre,plusz a 7-10 nap várakozás.Így még szerintem van esélyed bőven a pozitív tesztre.Akkor tesztelj,ha már pár napot késett a mensid.

Nézz körül itt: [link]


Én drukkolok neked,minden jót,sok sikert.

2009. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia, komolyan??? Ez számomra nagyon megnyugtató volt. Nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad.És te esetleg mértél hőt?
2009. márc. 4. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a gondom. Holnap lesz 14. napja,hogy megvolt az inszemem. Szedek utrogestant és duphastont,amiktől késhet a mensi. Arra gondoltam talán pénteken tesztelek egyet. De jó lenne már két csíkot látnom! Ezt kívánom mindenkinek.
2009. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Én nem mértem hőt,mert a munkám nem tette lehetővé.3 műszakban dolgozom.Nem is igazán adok a hőmérőzésre.
2009. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok.

Hányadik inszemed volt?

Én márc.közepén megyek a másodikra,mert az első ugyan sikerült de 7 hetesen a múlt héten elvesztettem.Spontán vetélés volt.

Neked sok sikert kívánok!Poz.tesztet!

2009. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia "első"


Nekem első inszeme volt, és szerintem nagyon jó eredményeim voltak. 5db tüszőm volt. Nyálkahártya meg inszem napján 10 mm es volt. Sajnálom, hogy elveszítetted a babádat. Szőrnyű lehetett, hogy sikerült és még sem:((( Neked is kitartást, és szorítok, hogy a második már sikerüljön és veletek is maradjon a baba

2009. márc. 4. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, az lett volna a csoda, ha +-at mutat! Mindenképp várd meg a 14. napot, előtte nincs értelme magadat elkeseríteni!!!

Drukkolok!

2009. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!