Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt már végképp nem értem, mi...

Ezt már végképp nem értem, mi ez már megint?

Figyelt kérdés
ápr.10-14-ig volt meg de nagyon kevés volt és egyáltalán nem olyan volt mint szokott inkább barnás volt mint élénk piros.Ráadásul nem fájt előtte a cicim sem ahogyan szokott,most kezd el fájni,csak azt nem tudom miért most?!Ja és mensi előtt elég pattanásos voltam,ami soha nem szoktam lenni.Ötletek?!
2011. ápr. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, ha baba van akkor már biztosan kimutatja. Ha negatív, érdemes lenne felkeresned a dokidat, mert a barnázás és pattanások akár hormonproblémára is utalhatnak.
2011. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is kéne csinálnod egy tesztet,hiszen veszteni valód nincs semmi.Egyébként szeretnétek a babát,mert ha igen,akkor drukk hogy pozitivat tesztelj! :-)

2011. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem teszteltél???......
2011. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lilivel teszteltem de negatív lett.A hasam mensi tuáni napoktól kezdve fel van puffadva és nagyon fájnak a melleim:(Remélem nem ciszta:(4-re kaptam időpontot dokihoz.
2011. ápr. 20. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!